şükela:  tümü | bugün
 • ön edit: bu adilik bu kadar normalse şu başlıkta neden herkes küfürbaz haydo moduna girdi acaba? niye "bir düşünce" deyip geçilmedi izmir yozgat'tan daha mı değerli?

  (bkz: izmir'de hiç canlı bomba patlamaması)

  hidrojen bombası yapılacakmış da iç anadolu havaya uçacakmış. bebeklerin ve çocukların hidrojen bombası ile ölmesini dileyen aşağılık "zihniyet" diyemeyeceğim sıçmık. ulan, hadi cahilsin kekosun da hiç mi atom bombasından çırılçıplak, derisi dökülerek kaçan çocukların fotosunu görmedin? hadi beynini siktiler de insanlığını kim geneleve sattı?

  --- spoiler ---

  hakan mandıra (kırşehir): rahmetlik dedemin en büyük isteği ölmeden önce şehrin bir yıkıldığını görmekti. ona görmek nasip olmadı kısmet bizeymiş artık. yerli hidrojen bombasının ilk önce kırşehir'de denenmesi için ilimizde başlatılan imza kampanyası 250.000'e ulaştı. ki şehrin merkez nüfusu 140.000. başka bir şey söylemiyorum.

  arap türk ( kırıkkale): emmimin oğlunun da vermiş olduğu bir proje var onaylanır ise inşallah kırıkkale'de denemesini yapacağız. ayrıca kırıkkale'nin mke gibi bir avantajı var. inşallah başarı ile denemesi yapılır ve kazanan türkiye olur.
  --- spoiler ---

  http://www.zaytung.com/…aberdetay.asp?newsid=337456
 • osuruktan nem kapmamak lazım. ironi iyi bir şeydir. rahat olun.

  şaka şaka...
 • bu rezil oluşum güldürmekten vazgeçeli çok oldu.
 • yapılan haber gereksiz, kasılan duyar daha gereksiz.
 • bu memleket üzerinden mizah yapma çabası her zaman çok çirkin geldi bana ama bunları ortaya çıkaran da gülen de bıkmıyor. sıkmadı mı artık aga?

  iç anadolu illeri ve adana bu durumdan nasibini fazlasıyla aldı. lafa gelince her yer vatan toprağı ama bu illere gelince haddini aşmayan yok.

  mesele halkın eğitimsizliği ise (şurdan) dalga geçilen kırşehir, burdur gibi iller ilk 10'da.

  gelişmişlik bakımından son sıra doğu illerinde.

  kaçak elektrik kullanımında en üst sıralar yine doğu illerinde.

  ama bu illere tek laf edemezler çünkü doğu adamı bunların götünden kan alır.
 • nefret içerikli olmuş evet. ama çok da takılmadım ben. ironik esprilerin içinde ağır nefret barındırması yeni bir şey değil hatta bir tarzdır da
 • yine başladık amk iç anadolu aşağılamaya.. kırşehir ile çorum kıyaslamaları da başlamış.. tamam..

  anadolu çomarı söylemleri de başlar birazdan..

  babam, çorumlu..emekli öğretmen, kendini adam zanneden züppeleri, bir bok olmayanları, götünü koltuktan kaldırmayıp atıp tutan, memleket kurtaran davarları eğitmek için 32 yıl görev yaptı...hobi olsun, spor olsun diye yaptığı 17 yıl futbol hakemliği de ekle.. bir de ailesi daha rahat yaşayabilsin diye esnaflık yapıp gece gündüz çalıştığı zamanları.. bu adam şu an 60 yaşında her allah'ın günü sporunu yapar, duşunu alır, işine gider..

  bu adam, bugüne dek tek bir insan evladının hakkını yemedi, alın terinin akmadığı tek bir kuruşu istemedi, hakkı olmayana göz dikmedi..

  ama, çorumlu..anadolu çomarı değil mi?

  götünü koltuktan, parmaklarını klavyeden ayırmadan iç anadolu insanı hakkında yazan sen, adamsın da, onlar değil, değil mi?
 • okudum ve hibe krediler ile dalga geçildiği kanısına vardım. yazının ana temasının nefret ile veya yazıda bahsi geçen şehirler ile dahi alakası yok.
 • bir avuç pkk'lı editör tarafından idare edildiğini düşündüğüm ve komik olmayı yıllar önce bırakıp teröristlerle ortak sinyaller vermeye başlamış tuhaf oluşumumsu. ignore edilebilir.