şükela:  tümü | bugün
61 entry daha
 • galatasaray erkek basketbol takımı'na transferinin bugün ya da yarın resmen açıklanması beklenen, mevcut takımın yumuşak karnı olarak görünen pota altı savunmasına gerekli sertliği fazlasıyla katacak olan basketbolcu. türk pasaportuna sahip olması da önemli. anlaşma, nba'deki lokavt boyunca olacak.
 • eyüp yıldız'a göre galatasaray'a imza atmakta olan basketbolcudur şu an.
 • --- alıntı ---

  zaza şu dakikalarda gs kulübünde imza atıyor sanırım kısa bir süre içinde gs tv ve gs.org bu transferi duyuracaktır!

  eyüp yıldız - twitter

  --- alıntı ---

  lokavt süresince kadromuza kattık büyük ihtimal. lokavt! bitme ulan allahsız!

  hayırlı olsun.
 • lokavt bitene kadar galatasaray'dadır.
 • en son bir yerlerde okuduğuma göre avrupa'ya kesin dönüş yapmak istiyordu. gelen bütün haberler anlaşmanın lokavt süresince olduğunu söylese de umarım sene sonuna kadardır.

  edit: tamburello'nun uzun uğraşları sonucu böyle bir şeyin mümkün olmadığını anlamış bulunmaktayım.
 • nokta transfer deyiminin tam karşılığı. şimdi onlar düşünsün!
 • galatasaray'ın aradığı kandır. luksa andric - darius songalia - furkan aldemir ve zaza pachulia alternatifleriyle bu sene iyice durdurulamaz olacağız inşallah. ayrıca galatasaray'ın en zayıf yeri olarak görülen pota altındaki savunmaya gerekli sertliği de katacak isimdir. türk vatandaşlığı bulunması da ayrı bir avantajımız. preston shumpert'ın da türk vatandaşlığına geçerek mert shumpert olmasıyla birlikte iyice kebap olmuş durumdur.

  isteyen kardeşler yok zaza şöyle de, yok böyle de diye kötüleyebilirler. bunların aynılarını biz lakovic'te falan da yaşadık. ama galatasaray takım olmuş bir halde euroleague'in üç ön elemesini geçti, üstelik bunlardan birisi de ev sahibi takımdı. oktay mahmuti denen harika adam bu takımın başındayken bizim güvenimiz tam. ne kadar doğru kararlar verdiğini geçen senenin başından bugüne kadar gördük. sarıma kırmızıma hayırlı olsun.
 • basketbolun, 5 oyuncunun toplamından öte bir takımla oynandığını bilmeyenlerin sönük bulduğu adam.
  sezon boyunca bir hayli balon söndürecektir.
 • uzun rotasyonu açısından yararlı olabilecek yeni transferimizdir. özellikle euroleague maçlarında takım savunmamızı bir seviye daha yukarı çıkarabilir. zira pota altını biraz da olsa doldurması, karartması yeterlidir. zaten şu anda işleyen bir sistemimiz var, skor yükü daha çok paylaşılarak oynanıyor. kendisinden beklenen takımın sayı yükünü çekmesi değil, rebound ve pota altı direncini arttırmasıdır.
 • galatasaray taraftarının özellikle euroleague konusunda pek umutlu olmaması gereken yeni transferleri. zaten galatasaray kenar yönetimi saçmalamazsa d grubundan çıkacaktır ve top 16 turuna kalacaktır. zaza bu konuda büyük yardımlar yapabilir ama nba başladığı an takımda büyük bir boşluk oluşturacaktır. galatasaray yönetimi zaza'ya bel bağlamamalı ve top 16 turuna kalamayan takımlardan kadrosuna iyi bir uzun katma planlarına şimdiden başlamalıdır. yoksa top 16 da büyük bir hüsran yaşayabilirler.
269 entry daha