• doğum günü kutlu olasıca can dostum, yükselen burçdaşım ve sözlüğün en güzel hediyesi. bugün 4. kutlayışım ve onunla tanıştığım için 1259 gündür kendime ne kadar şanslı olduğumu söylüyorum. beklentisiz sevilmek, yeri geldiğinde konuşmadan anlaşmak, en saçma şeylere birlikte gülmek ve asla yadırganmamak bana tattırdığı onlarca güzellikten sadece birkaçı. yeni yaşı ona şans getirsin ve güzel yüzü hep gülsün *
  • bu entrysini rastgele okurken gözüme çarptı yazar adı, ben bu mahlası bi yerlerden hatırlıyorum diye düşündüm epey de zorlandım hatta sonradan aklıma geldi. kendisini de tanımam etmem bu arada ahahahaha.

vakti zamanında bu mecrada yine entryleri okurken sürekli iş konulu entryler girdiğinden dolayı biraz eleştirisel bir şeyler yazmıştım yine buraya yazdığım gibi sonra bir tane başka bir hesaptan erkek arkadaşı entryi silmemi aksi halde parmaklarımı kıracağını, beni bulup kafama sıkacağını falan söylemişti bi 5 sene falan önce oluyor bu.

tabi silmemistim, gel zaman git zaman o hesabım kapandı benim entry de zaten uçtu gitti de çok garibime gitmişti o zaman da. keşke kendi rica etseydi silerdim demiştim o zamanki boy friendine :) komik bir anı oldu. umarım o arkadaşla hayatını birleştirmek gibi bir hata yapmamıştır kendisi, öyle umut etmek istiyorum. o zaman kendisine üzülmüştüm öyle biriyle beraber olduğu için çünkü adam 2 satır yazı yüzünden neler demişti ki yazıda da gayet normal eleştiri vardı.

kendisini tanimasam da tekrar ediyorum umarım o arkadaşla yoluna devam etmemiştir, bir kadın için olabilecek en kötü karar olurdu zira.
  • karmaya vermiş olduğum sipariş itibarıyla bana gönderdiği dünyalar güzeli, sıcacık ve pozitif enerjinin dibine vurmuş bir kadın. kim bilir, belki de başka bir hayatta ikimiz de kediydik? =)
  • dünyamı sevgiyle dolduran kadın :)

süslü sözler etmeye çekinirim. benimki duygusal cimrilik değil, tam aksine, birini sevdim mi, isterim ki içimde kalsın o sevgi… kalsın ki, kimseler duymasın ve nazar etmesin. ama işte her zaman öyle olmuyor. bir gün zazantirik adında biri çıkar karşınıza ve sakladığınız ne varsa coşkuyla dökülür ortaya. enerjimi hep yükselten, her işte bir hayır gören, tanıdığım en pozitif ve en naif kadın olmakla beraber, genç yaşına rağmen çözemediğim bir bilgelikle hayatımı sürekli güzelleştiriyor. üstelik çok da mütevazi, zira bugüne dek aldığım en güzel doğum günü hediyesini o bana vermiştir :) ve bunu yinelemekten hiç bıkmayacağım: iyi ki var ve iyi ki can dostum :-*
hesabın var mı? giriş yap