şükela:  tümü | bugün
  • %142 lik artış göstererek $35,79 usd a çıkan coin.
  • hodl diye bir terim tutturmuşsunuz ya, yazın alıp kenara attığım üç coin'den biriydi bu. yazın yatırdığım miktar şu an cidden korkunç bir şeye denk geliyor, eğer nefsimi yenebilirsem 15 gün daha elde tutup, satacağım. bu cryptocurrency olayı kafayı kırdıracak bir olay, şu entry'nin sonunu nasıl bağlayacağımı bile bulamadım. spor haricinde tek entry girmem ama bu coin sonuna kadar hak etti.
  • ocak ayinin bombasi bu olacak ama kimse farkinda degil, uc bes bin takipcili twitter hesaplarinin pesinden kosun siz :)
  • ya piyasanın amına koyacak ya da nxt gibi yok olacak.

ay sonunda bitcoin private'a fork edecek ama geliştirilmeye devam edecek. yok olup olmayacağına pazar karar versin deniyor. muhtemelen fork sonrası fiyatı tek haneye düşecek. ama öncesinde 1000 doları görmesi işten bile değil bence.

bitcoin private ise bambaşka nane, ya zcash ve bitcoin gold'u yerinden edecek ya da o da kaybolacak.
  • yukarıda entry duruyor, edit yaparak güncellemek istemiyorum. bu başlıkta 1 entry'im daha olmalı. yazın 1 dolardan azıcık fazlayken aldığım 3000 zclassic'i para çekme limitimin max.'ını kullanarak satmaya başlıyorum. son 1 haftayı 1 ay gibi geçirdim, saçlarım beyazladı neredeyse. bir sefer daha 150-160 dolarlara dönerse kafayı yerdim, gerçekten dayanamıyorum. ben paraya acil ihtiyacı olmayan bir insanken (gayet güzel kazandığım bir işim var), paraya ihtiyacı olup benzer durumda biri neler yaşardı acaba? az önce işlemi yaptım, şimdi entry giriyorum. tüm parayı çektiğimde bu siktiğimin çölünde perşembe - pazar arası çalışmaya devam edebilir miyim, onu sorguluyorum. hayat biraz manasını kaybetti sanki, neyse saçmalamama kendi kendime devam edeyim. hayatımı değiştirmiş coin'dir diyeyim, bitsin.