• aynı zamanda da bira markası. fena değil birası. argos'u tercih ederim ama. ha şimdi olsa içer miyim? tabii ki içerim.

gazlı içeceklerinden ise armutlusu güzel. tarhunlusuna şahsen tahammül edemedim. fazla şekerli ve aroması fazla kimyasal geldi.
  • sisesini her gordugumde bana zelda oyununda gecen bi icecegi cagristiran ve leziz aromali gazli icecekleri bunyesinde barindiran bi gurcu iksiri.
  • şu anda tarhunlusunu denemekteyim. bağımlılık yapacak kadar güzel geldi.
  • trabzon'da da satılan ve benim bu şehre gelip gittikçe almadan duramadığım, bağımlısı olduğum armutlu gazoz. %0 şeker barındırır içinde.
  • beyler zedazeniye makine kuruyorum 1 aydır gürcistandayım. içmeyin gözünüzü seveyim içmeyin şu kimyasalları, yerli kimyasallara yönelelim.
  • bugünlerde a101'lerde bulunan içecek.
  • şişesi bime gelen sikimsonik aktüel ürünlerdeki içicecekleri andırsa da benden olumlu puan almış armutlu gürcistan gazozu üreten markadır. hala oğlu batumdan getirmiş. ha her zaman içilir mi? içilmez. denemelik içebilirsiniz.

foto 1 (eksiup)

foto 2 (eksiup)

foto 3 (eksiup)
  • gürcü gazozu.

armutlusu, tarhunlusu, saperavi üzümlüsü, vanilyalısı, feijoalısı var. gürcistan'da genellikle yarım litrelik cam şişelerde satılıyor ve su gibi içiliyor.

*tarhunlusunun tatlı yeşil rengi pek çekici ama tadı nötr kokusu ise hoş değil. benim favorim cream*.
hesabın var mı? giriş yap