şükela:  tümü | bugün
 • esas adı zeddicus zu'l zorander olan bu şahıs, legend of the secret dizisindeki kafayı fena halde kırmış bi büyücüdür.

  daha 1. sezon 8. bölümdeyim anladığım kadarıyla dizinin tek komedi unsuru zedd. pervasızca ateştopu, yıldırım falan atar sağa sola.

  1-2 kere baş büyücü denildiğini duydum ama vallaha billaha inanmam.
 • (bkz: shave it)
 • the legend of zelda ve son single'ları scorpion move, shave it ve stars come out ile 22 yaşında olmasına rağmen efsane statüsüne doğru yükselen genç alman dj/producer.

  kendisi hakkında kısa yazıma buradan ulaşabilirsiniz.
 • (bkz: shotgun)
 • skrillex & the doors - breakn' a sweat (zedd remix) ile beni kendimden geçirmiş dj.

  orjinali bu kadar güzel bir parçayı alıp, remixlemek ve parçayı daha iyi hale getirmek kolay iş değil. ellerine sağlık.

  http://www.youtube.com/watch?v=ldwzsiewwxs
 • yeni çıkacak lady gaga albümünde g.u.y. (girl under you) isimli şarkının altyapısını yapacak. daha önce de justin bieber ve nicki minaj'ın söylediği beauty and a beat şarkısının altyapısını yapmıştı. yani yakında kaiserslautern'den los angeles'a taşınır gibime geliyor.

  şuanki elektronik dans müzik ortamına müzisyen olarak çok fazla bir herif. bir dj olarak değendirirsek yaptığı müzikte kendisinin rakibi başka bir dj yok.
  almanya'da değil de amerika'da doğmuş olsaydı büyük ihtimalle benny blanco'dan daha başarılı olurdu.

  bunun yanında elektronik dans müzik adı altında djlik, prodüktörlük yapan birçok kişiye göre aileden ve çocukluktan gelen bir müzisyenliğe sahip oluşu çok büyük siklet farkı yaratıyor. zira genelde elektronik müzik yapanlar ya djlikten sonra "hadi prodüksiyon yapayım" diyip geç yaşta müzik üretmeye başlar ya da bilgisayarda bir programla tanışıp hiç müzik bilgisini geliştirmeden bu işe bulaşır. küçük yaşta müzik, piyano vs. eğitimi alıp prodüktörlük yapan çok fazla insan var. ancak birincil meslek olarak djlik ve elektronik dans müzik yapan insan sayısı çok az.
 • (bkz: #35322987)
 • empire of the sun'ın alive'ını remixlemiştir, çok de güzel remixlemiştir.

  sesi açın, ama çok açın.
  http://www.youtube.com/watch?v=kyn9htop3va
 • paramore grubunun solisti hayley williams ile harika olacağını düşündüğüm bir single çıkartacak isimdir. single'ın adı stay the night olacak. hatta single artwork'ü de görücüye çıktı. single'ın da 10 eylül'de satışa sunulması bekleniyor.

  kendisini ben daha çok spectrum şarkısıyla tanıdım ve diğer şarkılarını da görünce gerçekten bu adamın öyle boş birisi olmadığına kanaat getirdim. şimdilerde daha çok rock tarzını dinlesem de eskiden beri kopamadığım dubstep, edm tarzının şu zamanlardaki en büyük temsilcilerinden biri olarak gösteriyorum.

  edit: bu da albüm artwork'üdür.