şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bounty programına katılmak için: https://www.zeepin.io/bounty/?r=mbd6m

  size tavsiyem, telegram, twit takibi retweet gibi kolay görevleri yapıp 200 token (30-35 $) alın, diğer görevler zaman istiyor. bütün görevleri yapabilirseniz 200-250 $ lık token kazanırsınız.

  evet arkadaşlar, tekrar güzel bir neo icosu ve öncesinde bounty kampanyası ile karşınızdayım.

  zeepin tıpkı red pulse, deepbrain chain, qlink gibi yeni bir neo platform icosu.
  dağıtık yaratıcı yeni ekonomi. merkezi olmayan bir inovasyon topluluğu olan zeepin, yenilik varlıklarının yüksek verimli dolaşımını teşvik etmeye adamıştır. akıllı iş, yaratıcı hayat!

  zee crew, zee rights, zee create, zee talent, zee fund gibi çeşitli dapp uygulamaları olacaktır.

  bu zamana kadar satışa çıkan bütün neo platformu icolar, her zaman değerini katlamıştır.
  araştırmanızı ve ona göre yatırım yapmanızı öneririm. şuan için kyc list açılmıştır presale için kayıt olup ico alabilirsiniz.
  token satışı ile ilgili daha fazla bilgi: web sitesi: https://zeepin.io/

  toplam coin miktarı 500 milyon adet olarak sınırlandırılmıştır(ico satışı), total supply ise 1 milyar adettir.
  ripple 100 milyar adet olarak düşünüldüğünde ohaaa demeye gerek yoktur.
  şuan için bounty uygulaması vardır ve hediye token dağıtmaktadır.
  ico satışı 18 ocakta başlayıp, 29 ocakta bitecektir.
  ilk 2 gün satışta %30, 3 ve 4. gün %20 bonus verecektir. diğerlerini yazmaya gerek yok çünkü tahminen bitecektir satış.

  çin gibi devasa bir nüfus ve neo platformu düşünüldüğünde, hiç tereddüt etmeden girilebilecek bir icodur tıpkı diğerleri gibi.

  üye olduktan sonra size görevler vermektedir telegram takibi, retweet paylaşımı, telegrama giriş vs.. gibi.
  her yaptığınız görev karşılığı size 25-50-100-200 adet gibi değişik değişik token vermektedir.

  bounty kampanyasına katılıp extra token kazanabilirsiniz. 15-20 dakikanızı ayırarak 1000 e yakın token kazanabilirsiniz.

  bounty programı ve görevler için: https://www.zeepin.io/bounty/?r=mbd6m

  adresine girdikten sonra açılan sayfada “bounty” butonuna basıp üye olmalısınız. isterseniz görevleri yaptıktan sonra veya hemen setting’e girerek profilinizi doldurun ve mutlaka neo wallet adresini ilgili yere yazın. çünkü ico satışı bittikten sonra kazandıklarınızı neo wallet adresinize gönderecektir.

  web sitesi: https://zeepin.io/
  twitter adresi: https://twitter.com/zeepinchain
  reddit sayfası: https://www.reddit.com/r/zeepin/

  edit: bounty kampanyası bugün 16:00 da bitmiştir (18.01.2018) , bounty kampanyası ico satışı başlayana kadar devam edecekti. kazanılan tokenleri ico satışı bittikten sonra hesaplayıp neo wallet adreslerine gönderecekler.

  oha editi: 5 saatte 420.000 neo'luk hardcap limitine ulaştılar ve bütün tokenler satıldı. hardcap tutarı toplam 63 milyon $ ...
 • bountyleri, ico satışının bittiği gün, tahmini 30 ocak gibi neon wallet hesaplarına gönderecekler.
  sitenin dediğine göre böyle, yatırmamazlık yapmazlar bu konuda müsterih olun,çünkü neo platformu bu, ethereum değil.

  neo cüzdanınız / adresiniz yoksa eğer:
  en kullanışlı ve kolay cüzdan olan neon wallet indirip kullanabilirsiniz..

  https://neo.org/download#2
  veya
  https://github.com/cityofzion/neon-wallet/releases

  online web wallet kullanmak isterseniz:
  https://neotracker.io/

  bunların hiçbiri blok zincirini bilgisayara download etmez, gayet hızlı ve ekonomik çalışır.

  edit: çok soru gelmesi üzerine // binance, bittrex vs. borsa adreslerini, ico satışları vs. de kullanamazsınız, çünkü tanımaz. neo wallet adresi girmek zorundasınız..
 • güven veren bir sitesi olan neo token'ı. yalnız aklımda hep bir soru. bu telegram gruplarına girdiğimiz kötü niyetli kişiler tarafından telefonumuzun bir şekilde hacklenmesi ve 2fa'e erişim sağlanması mümkün müdür? yeşillendirilirse sevinirim.
 • ico satışı için, diğerleri gibi (red pulse, deepbrain chain, qlink ) kyc (know your costomer) formu doldurmanızı istemektedir.
  bunun sebebi çin vatandaşı olmadığınızı ispat içindir, yoksa önsatışa katılıp bonuslu token alamazsınız. çünkü ico satışı çin’de yasaktır.

  kyc formunda pasaport sayfası veya kimlik scanner edip göndermenizi ister.
  ama siz üstteki bölmeye ehliyet, alttaki bölmeyede ehliyet ile çekilmiş selfie yapıp gönderirseniz başvurunuz onaylanır, problem yaşamazsınız..
 • başlık sahibinin tavsiyesine güvenerek katıldığım yeni token, sağolsun :)

  refli vermesem olmazdı :)
 • neo platformu kullanan bir yaratıcı ekosistemi oluşturmayı hedefleyen projedir. yaratıcı ekosistemi derken aslında herkesin kullanabilece dapp diye tabir ettiği uzmanlık alanlarına göre farklılaşan toolları vardır. uygulamar için constant apı olacak ve bu önemli bir konu. kısa vadede değil de uzun vaade düşünülmesi gereken bir proje. ( digital para dünyasında uzun vaade 6-8 ay olabilir ama zeepin biraz daha uzun soluklu).

  örneğin, zeepin topluluğunun en temel dapp'si, telif hakkı korumasında yenilikçilere yardımcı olan, ticarete açık dijital varlıkları temin eden ve endüstri kaynağındaki sorunları çözen zeerights'tır.

  zeecrew - startuplara yönelik bir alt yapıdır,

  zeecreate -zeepin zincirinde merkezi olmayan bağlantı platformu olduğundan zeecreate zpt'ler ile gömülü smart contract üzerinden bağlantı sağlar. böylece yaratıcı içeriklere ve yaratıcı fikirlere ihtiyacı olan insanlara hızlı bir şekilde köprü kurmaya yarar.

  zeefund - kickstarter tarzı projenize fund sağlamanız için olanak sağlar.

  roadmaplarinde hangi platform ne zaman çıkacak vermişler.

  roadmap

  500 milyon tane olacak. şuan bazı görevler karşığı bir miktar zeepin coin vermektedir.

  bedava token nasıl alınır

  ıco bittikten sonra tahmini 10 şubat gibi bedava zeepinler neo cüzdanlarınıza verilecektir. neo cüzdanınızı settings kısmında girebilirsiniz. neo cüzdanı açmak için üstteki entrylere bakınız.

  ıco için minumum 1neo istiyor 1neo=500 zpt +%30 bonus ile - 650 zpt yapmaktadır. şu aralar btc sallanmalarından neonun dip olduğu bir seviyeden 1 neo alınarak kenara atılabilir. neo ilerde eth'ı bile geçebilecek bir girişim.

  tabiki referanssız link olmaz. eğer bu entry size bir şeyler kattıysa size fikir ve bilgi verdiyse. karşılığında nasıl yardım edebiliriz diye düşünürseniz. aşağıdaki link üzerinden üye olarak ilk bedava zeepin coininizi alarak bana katkıda bulunabilirsiniz. soru ve görüşleriniz için yeşillendirin efenim.

  kayıt linki-refli
 • ıco hakkında bazı soru işaretleri var,

  tokenleri hemen almak için neo atmak gerekiyor,

  fakat neo atmak için neon wallet v. 0.06 istemekte, 0.06 github tan silinmiş,

  şu anki versiyon, 0.09

  bu noktada telegramda çok fazla tartışma dönüyor ama 0.09 yükleyuip icoya kadar update geleceği söyleniyor. bu konu da neon wallet geliştiriceli discord kanalında söylemiş. dolayısıyla kyc doldururken neon wallet 0.09 yükleyip tüm private keyleri filan kaydedin, update gelirse, mevcut cüzdan kullanıcısıyım dan tekrar yükleyin.

  ether ve btc ile yatırım yapcaklar ise, anladığım kadarı ile biraz ikinci planda. bu yatırımcıların zpt leri daha sonra alacakları konuşuluyor..

  ben ether ile yatırım yacağım, ama içimde bi kuşku yok değil. bir kere kyc de yanlışlık var. ''wallet address to send token'' diye bi bölüm var. ulan ben ne biliyim nereye göndereceğiz daha açıklanmadı ki. buraya da alıcı adresini girdim.

  ya da fikir değiştirdiniz, kyc de ether yatırcam dediniz neo ya döndünüz, ne olacak belli değil.

  neyse, yatırım yapmak isteyen gelsin link :

  zeepin linki kaydol kazan
 • toplam coin miktarı yukarıda söylendiği gibi 500 milyon değildir. 1 milyar total supply dan bahsediyor resmi bilgi. ıco’da satılacak olanı 500 milyon. oha diyorum.
 • bounty ya katılım var bir de kyc form var. orda kimlik bilgilerini filan istiyorlar. ya bunları dolduracak mıyız falan filan kafa karışyor. telegram grubunda burayı doldumanıza gerek yok diyorlar. kyc'yi icoya katılacaklar doldursun diyor. 26600 kişi civarında telegram grubu.

  ee o zaman nereden alacağız parayı meselesi var.

  become zeepin community partners kısmını tıkla.

  user profile form geliyor. orada neo wallet address var oraya yaz. adresini zpt almak için.

  katılmak için şansınız devem ediyor.
 • coin işine zeepin ile girmiş bulunmaktayım. sisteme kayıt olduktan sonra twitter üzerinden takip ve retweet yaptım ve 75 token kazandım. ayrıca bir arkadaşımı da üye yapınca extra 20 token daha geldi.

  https://neotracker.io/ adresinden neo wallet aldım. wallet adresimi zeepin profilime kaydettim ki tokenlar dağıtılmaya başlanınca bana gelsin.

  kayıt olurken bana 20 token kazandırmak isterseniz ref link https://www.zeepin.io/bounty/?r=qk9gg