• bu sabah tv360'ta sabah haberlerinde denk geldiğim spiker. diksiyonu, ses tonu, habere hakimiyeti ve güzelliği ile çok daha iyi yerlere gelmeyi hakediyor.
  • karamollaoğlu'na ve saadete çamur atmak için elinden gelen her şeyi yaptığı tiksindirici performansı şuradan izlenebilir. zaten erdoğan sevdalısı olan, olayın başrolünün sözlerini bile öyle çarpıtıyor ki; o kişi bile birkaç kez düzeltmek zorunda kalıyor.

yazık.

edit: video silinmiş. müsait zamanımda bulup ekleyecegim. gerçek yüzünü görürsünüz.

edit2: işte o performans hakkını vereyim ortalığı fena kızıştırıyor. olayın kahramanının ağzından öyle laflar almaya çalışıyor ki, hayret ettim.

ekşiciler de güzel diye methiye dizmeye devam etsin.
  • yandaş 24tv'den ntv'ye transfer olmuş spiker. az önce gece bültenini sundu.

24tv'de daha önce de belirtildiği üzere muhalefete karalamalar yapmış bir spiker.
  • güzel bir hanım.
  • yıllar önce bu başlığı açtığımda kendisi tv360 kanalındaydı. tesadüfen denk gelmiş ve çok başarılı olduğunu düşünmüştüm. yıllar sonra kendisini ntv'de gece haberlerini sunarken gördüm. kendini çok daha fazla geliştirmiş ve harika bir spiker olmuş. güzelliğine zaten söylenecek söz yok. ana haber bültenlerine geçse de daha sık görsek. zira hak ediyor.
  • at gibi hatun sevdiğimden kendisine hayranım.

not: boyu kısa falan ise hayal kırıklığına uğrarım.
  • güzel, başarılı, iletişimci ntv spikeridir.ilerleyen zamanlarda daha da ön plana çıkacaktır.prompterdan haber okurken sorun yok da promptersiz biraz yetersiz kalıyor, o hususta çalışması lazım.
  • çok güzel bacakları olan hanımefendi.
  • son zamanlarda gayet başarılı bulduğum haber sunucusu. daha erken saatlerde haber sunsa da uykusuz kalmasam. çok iyi yerlerde görmek isterim.
  • kalın ayak bileklerine sahip spiker. bir seda öğretir değil.
hesabın var mı? giriş yap