şükela:  tümü | bugün
  • erzurum milletvekilidir. erzurum'a böyle insan yakışmaz.
  • kayıtlı ispatlı bir sürü delilli... unutulacak gibi değil fakat hiçbir şeye şu durumda anında müdahale edilemiyor, her durumda baskılar, kollamalar, yayın yasakları sebebiyle de hemen sonuç alınamıyor. zamanı gelince unutanlara da hatırlatılır sanırım.
    ne ruhsar pekcan, ne zehra taşkesenlioğlu ve niceleri..

ülke sosyolojik açıdan ders konusu olur nitelikte. manipülasyon ve toplum mühendisliği açısından araştırmaları da bol bol okuruz gelecekte..
  • buna ek bir de eski kadın bakan vardı, pandemi zamanı devlete kendi şirketinden fahiş fiyata dezenfektan satan. umarım birileri bu eylemleri ve yapan kişileri kalem kalem not alıyordur. tez zamanda gerçek adaletle tanışmasını dilediğim erzurum milletvekili kişisidir. keşke erzurumlular ramazanda oruç tutmayanı kovalayacaklarına kendilerini temsil için bu profilleri seçmese ya da yapılanları görünce ses çıkarmayı bilse.
  • avrupa'da kumardan kazandığım 48 euro'yu bana dar eden yaratan bir gün senin hayatını kaydırmaz mı sanıyorsun? buraları okuyorsun biliyorum. girdiğin kul hakkı seni mahvedecek bilgin olsun.
  • tesettürlü yıldız tilbe.
  • tipik bir erzurumludur ne eksik ne fazla
  • mandalinaya bayılır.
  • bir başlıkta canı lahana isteyen ama alamayan osmaniye"li 80 küsur yaşındaki nene, bir başlıkta milyonları çalan sorsan allaha inanan hırsızlar.
    küfürsüz durmak, bedduasız bir gün geçirmek bile mümkün değil yemin ederim.
  • twitter'ına bakmıştım, yorumlara kapalı. ne acı. allah düşürmesin.

sıfatı milletin vekili. hakkındaki yolsuzluk iddiaları doğruysa umuyorum ki yedi ceddine kadar bir gün her şey kendisinden geri alınır ve bağımsız türk mahkemeleri tarafından yargılanır.
  • kendisine 2 adet koruma polisi verilmiş.

sayın vekilim, biz kadıköy'lüler dayanışma ve kaynaşma kültür derneği olarak sizin masum ve günahsız olduğunuza tüm kalbimizle inanıyoruz.

lütfen içiniz müsterih olsun.
    yüce türk adaletine güvenimiz tamdır.

sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum.

selam ve dua ile.
hesabın var mı? giriş yap