şükela:  tümü | bugün
  • gerçekten çok hünerli ablalar. ahahha allah belamı versin şu dünyada acıdığım tek insan türü de bunlardır.
  • (bkz: woody allen)
  • (bkz: sapyoseksüel)
  • sanırım türkiye'de yaşamayan hatunlardır.

34 yaşındayım, adım cafer ve evet arkadaşlarım bana da einstein diyorlar.

(bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona einstein diyor)
  • allah belamı versin şu dünyada acıdığım tek insan türünün de sadece cinsellikten başka bir şeye kafası çalışmayan erkeklerin elde edemediği kadınlardır. sanat bilim politika ekonomi felsefe tarih gibi konuları konuşmak isteyip de karşısında bomboş erkekleri gördükçe üzüntülerine ortak olduğum kadınlardır.

edit: iş bu entri allah belamı versin şu dünyada acıdığım tek insan türünün diye başlayarak kadınlara giydiren entri'ye ithafen yazılmıştır.
  • - eeşittirmecekare.
    - ohş.

.
  • genelde "aklı kıt parası bol olsun" cuları şaşırtsa da aptal adamın derdi çekilir mi yahu?
  • zeki erkek her zaman güçlü erkektir zira zekasını yönetip bunu güce çevirmeyi becerebilir.
    aynı zamanda bu adam bir de yakışıklı/karizmatik ise istediği her kadını elde edebilir.
    yani aynı zamanda akıllı kadınlardır.
    bizim anadolu yiğidi oğlanımız da 'ben süper baklava yapacam yia' diye spor salonuna yazılır brad pitt olmak isterken kullandığı 50 tane gereksiz haptan,tozdan amerikan güreşçisi bir hanzo olur.
    ardından da 'ama kadınlar hep zeki erkeklere gidiyor bühühühü :( ' diye ağlarlar.
  • öncelikle bok atan arkadaşlara üzüldüm çünkü gerçekten hem zeki hem yakışıklı adamlar var.

ayrıca bir kaç bilim kuramı bilmek zekaya dair pek bir şey ifade etmiyor. evet 2 formül ezberlemişsin bravo, sonra?

kızlar, düşünebilen erkek kadar seksi bir şey yok ben size söyleyeyim. kendini zeki sanan erkekler mesaj kutularını patlatmasın tabi, zeki erkekleri beğenebilecek kadın da aynı zamanda o erkeğin azıcık eline yüzüne bakılır olmasını isteyebilecek kıvamdadır.

kısaca, zekaya aşık olan kadınlar var ve ne yazık ki çok azlar. ( zekaya aşık olabilen iki kadın yakın arkadaş olduğunda dünyayı ele geçirebilecek süperlikte olabiliyor bu arada)

brainy is the new sexy