• azılı galatasaray düşmanı diyen var, allah'tan korkun lan.
  • loş ışıklar altında love story çalarak eeey zekeriye alp, ben varken o koltukta oturamayacaksın masonsan masonluğunu bil diyen ahmet çakarlı haydaaa'lı programdan 1 hafta sonra istifa ederek, içine fuat avni kaçmış ahmet çakar'a saygıyla eğilmemizi sağlamıştır.
    hadi güzelim yolun açık olsun.
  • ahmet çakar'ın baskılarına dayanamayıp istifa etmiş olması muhtemel eski mhk başkanı.
  • geç gelen adalet adalet değildir. kendisi fenerbahçe maçlarında eger fenerbahçe kazanırsa hakem iyi yönetmiş olsa bile cezalandırma sistemi ile bu sene şampiyonluğu çalmıştır. yediğin haklar çoluğundan çocuğundan çıksın zekeriya alp.
  • sow'un pozisyonu ile ilgili açıklamasında lafı allayıp pullayıp gene "yanlış bile olsa iyi yapmış"a getiren mhk başkanı. kendisine burdan selamlar, hakemin görevleri arasında gördüğünü çalmak kadar bu pozisyonları görmek de var. o makamı işgal eden birine bu saatten sonra biz mi öğreteceğiz bunları? bu kafayla devam ettiğiniz sürece daha çok karşılaşırsınız futbolun katili türk hakemleri sloganıyla zekeriya bey.

edit: bu hakemler trabzon'a verilmeyen golde de hatalıydı. onun verilmemesi de aynı oranda canımı sıktı bir taraftar olarak. siz aynı mantıkla beşiktaş maçında fener'in golü verilmedi diyebiliyor musunuz? asıl o önemli.
  • akhisar maçında verilmeyen golle ilgili hakem doğruyu yapmış demesi tuzun koktuğunun göstergesidir.

hakemini korumak istiyorsan bunun yolu hakem doğruyu yapmış demek değil; hakem de insandır görmemesi doğal demektir.

ama içlerinde fenerbahçe düşmanlığı ve bir yerlere yaranma içgüdüsü oldukça bu tarz açıklamaları sıkça okuruz.

"testide ne varsa dışına o sızar"
  • yerine daha iyi bir gs ve trabzon yanlısı gelmesi için istifa etmiştir. kendisi gs veya trabzonu şampiyon yapamamıştır bu yüzden başarısızlığının faturasını ödemiştir.
  • fenerbahçeli kimliğim bir yana, tüm takımlara karşı şaibeli ve rezil rüsva yönetim gösteren hakemlerin başındaki kişinin istifası olayı.

ben bu kadar geç gelen istifayı, istifa olarak değil de görevini yerine getirip emekliye ayrılma durumu olarak görüyorum.
  • sonunda yancılarını da alıp istifa etmiştir. geçen sezon başta fenerbahçe maçları olmak üzere çoğu maçta hakemleri rezalet kararlara imza atmıştır.
  • altındaki hakemlerle beraber istifa etseydi daha yerinde bir iş yapmış olurdu.
hesabın var mı? giriş yap