şükela:  tümü | bugün
 • mayıs ayinda tutuklanan eski istihbarat müdürü. yatağında ölü bulunmuş.kaset komplolarinin ardındaki sahismis.
 • kalp krizi gecirmis, 48 yasinda. yersen. cemaat guclu mu hala ne is? cemaat guclu mu demisim de baykal’in kaseti bu yaptiysa yaptirani aciklarim dediyse cemaat degil de sanki kimin yaptirdigini tahmin ediyorum, isim veriyorum, bence yaptira
 • odatv haberine göre bildiği her şeyi anlatmak istedikten sonra kalp krizi geçirerek ölmüş(müş). gerçekler adamı kalpten götürüyor. sanki fetönün değil de ona karşı olanların anlatılacaklardan daha fazla korkmasından dolayı bu akıbeti yaşamış gibi bir düşünce oluşturdu. bakalım daha kimlere neler olacak.
 • bütün güç ellerinde. yok khk ile yok bilmem ne ile 1 milyon insanı sorguladılar ama yine de temizleyemediler şu fetöyü. şimdi bu adamın öldürüldüğünü gören fetöcü itirafcı olur mu? olmaz... öyle küfürler geliyor ki, sabaha kadar küfür etsem de sinirim geçmez.

  sorsan ;

  ekonomiyi,
  fetö ile mucadeleyi,
  tarımı,
  eğitimi,

  her şeyi en iyi onlar biliyor. bir gök taşı düşse de komple kurtulsak şu dünyadan.
 • allah rahmet eylesin. kalanlarına sabır sıhhat versin. şüphe götürmeyecek kadar şaibeli bir vefattır.
 • tek kişilik koğuşunda öldürülen eski emniyet müdürü. baykal’ın kasetlerini malum şahıs yaymıştır. bu polislerle de kendini aklamaya çalıştı ve çalışıyor. zamanla hepsi ortaya çıkar.

  öldürüldü!
  öldürüldü!
  öldürüldü!
  öldürüldü!
 • otopside bisey cikmadi eceliyle oldu derlerse inanir misiniz?

  bu kisinin esi hakimdi. kocasinin bildigi seyleri elbet kendisi de biliyordur. esini koruyun bari.
 • ekşi sözlük’te kendisine rahmet dileniyor. fetöcüler saklandıkları mağaralarda bol bol twitter’da “bahar gelecek” şarkıları söylerken ekşi sözlüğü de boş geçmiyorlar anlaşılan.

  bu herif bel altı siyasetin mimarıdır. insanların evlerine, iş yerlerine gizli kameralar ve böcekler yerleştirmiştir. siyasi partileri şantajla dizayn etmeye çalışmıştır.

  (bkz: suçu ve suçluyu övmek)
 • ergenekon davasi sürerken bir cok kisi kalp krizinden öldü.

  zeki güven'in ölümünde fetö' süphesi olsaydi, simdiye kadar lagim medyasi bu ölümü mansete tasirdi.

  lagim medyasi bu haberi gecistiriyor. acaba birilerinin hatasi hasiralti mi ediliyor?
 • günahlarıyla ölmüştür.
  ancak, her ne olursa olsun herkesin adil yargılanma hakkı vardır ve suçu sabit oluncaya kadar herkes suçsuzdur. bu nedenle, hiç kimse ama hiç kimse için yargısız infazı savunmayın. bir gün, o adaletsiz ve vicdansız terazi sizi de tartar, başınızı taşlara vurursunuz.
  yaşam hakkına dair hala konuşmak zorunda olmamız da ayrı bir trajedi. söylememize gerek yok ancak yine de tekrar edelim; bir kişi suçlu da olsa yaşam hakkı vardır. kaldı ki, bu kişi hakkında iddianame bile hazırlanmamış olabilir.

  peki devletin gözetiminde bir kişi nasıl yatağında ölü bulunur? birileri tarafından öldürülmüş müdür, sağlık nedenleriyle ölmüş müdür? sağlık nedenleriyle öldüyse ihmal var mıdır? neden tecrit edilmiştir ve tek kişilik hücrede kalmaktadır? sağlık raporlarına rağmen mi tutuklanmıştır? ağır sağlık problemleri varsa elektronik kelepçe vb yöntemler uygulanabilir miydi? ölümündeki karanlık noktaların aydınlatılması, (varsa) sorumluların hesap vermesi gereklidir.

  her noktası kameralarla takip edilen, giriş çıkışı yüksek güvenlik önlemleriyle kontrol edilen cezaevinde bir kişinin ölmesinden/öldürülmesinden bahsediyoruz. yaşam hakkından bahsediyoruz.

  yaşam hakkından bahsediyoruz, vahşi bir şekilde yaşam hakları ellerinden alınan 35 kişinin katledilişinin 25. yılında!