• kendini zeki sanan kadın iticiliğidir.
  • geri zekalı çükübiklere dert olmustur
  • kendini zeki kadın sanan yapmacık tavırlı kadınların iticiliği desek daha doğru olur. zeki kadın çekicidir.
  • yine bir kavram karmaşası var.

nasıl entelektüel-entel arasında dağlar kadar fark varsa akıllı ile ukala arasında da aynı fark vardır.

kendini zeki sanıyorsa, üstüne üstlük bir de insanlara tepeden bakıyorsa kadın da erkek de çekilmez. zaten gerçekten zeki olan insanlar hep bir şüphe içindedir. kendinden ölesiye emin olmak ahmaklara has bir şey.
  • kadını itici yapan zekası değil, zeki olduğunu karşısındakine gösterme çabasıdır.
  • zeki kadın iticiliği değildir o, kendini zeki sanan kadın iticiliğidir. bunun bide taşaklı versiyonu var o da fenadır.
  • olsa olsa zeki kadının yanında aşağılık kompleksine kapılıp ona kötü gözle bakan erkeğin iticiliğidir o.
  • bugün de itici olduk çok şükür.
  • zeki kadın niye itici olsun. can sıkan zeka değil , ukalalıktır. ukalaysa kadın - erkek , hepsi uzak olsun benden.
  • bazıları kendinden daha zeki insanlarla aynı ortamda bulunmaya tahammül edemiyor. bu benim gözlemim değil, yıllar önce bir erkek arkadaşım söylemişti. çok zeki olduğunu fark ettiğim kızdan kaçıyorum, beni korkutuyor diye. kadındaki iticilik değil aslında, karşısındaki özgüvensizlik.
hesabın var mı? giriş yap