1. alem fm'de matrax programiyle nasil hem seviyeli hem de matrak bir program yapildigini cumle aleme kanitlayan,ayrca aksam gastesinin kantin dergisinde de cok farkli bir formatta olan yazilariyle taninan ender sahsiyet...
 2. yıllar önce akşam gazetesi 'nin canteen ekinde tanıştığım, kendisi gibi bir dünya okura sahip kişidir.

  sözlükte hakkında yazılan yazılara bakıp akıllıca, üsturuplu bir şekilde cevap yazısı yazmış. buna bir lafım yok fakat onu savunmak için sitesinde destekleyici (ve tabii ki sözlüğe yağdır mevlam su biçiminde saldıran) şahsiyetlerin öyle komik lafları var ki, hele biri "meyve veren ağaç taşlanır." demiş, hay allahım ya.
 3. gökhan özen ve mustafa sandal'ın şarkılarını çalmadığını açık açık ifşa eden, nazan öncel'e acayip hayranlık duyan ve zekirdek.com sitesinin tanıtımı yaparken seks kokulu sesiyle ''çekirdek değil tatlımmmm, zekirdekkk'' diye insanın içini gıcıklayan zeki mi zeki, coşkun mu coşkun bir şahsiyet...
 4. carsamba gecesi radyoda sozlugun olumsuz dedikodusunu yapan insandir.
 5. cok guzel siir okuduguna inandigim radyo programcisi (programci ne ki?). turkce'yi cok iyi kullandigi asikardir.
  arkadaslarim programini (bkz: matrax) ilk tavsiye ederken "abi programa baglanan adamlar gecenin bi vakti bagira cagira sarki soyluyorlar, evsahibi kapiya geliyor, tartismalari bile canli yayinda oluyor" ya da "tabak canak kiriyorlar vs.." dediklerinde "hadi ordan" dedigim ama dinleyince tum bunlarla karsilastigim ve katilan kisilerin her denilene nasil "itaat ettiklerini" ve bundan ayni zamanda cilginca zevk aldiklarini gordugum programdir bahsettigim.
  okulda dinleme firsatim olmuyor ama eve gittigimde uyku duzenimi oturtmaya calsitigim donemlerde buna engel olmaya devam ediyor (23:00-02:00, hatta geciyor cogu zaman)

  "ceset kokan kadinlar" kitabini bana hediye etmistir kendisi ayni zamanda. (program vasitasiyla tabii)
  bu kitapta en bittigim olay, birogumuzun (en azindan benim) gunluk hayatta karsilastigimiz, bizzat yasadigimiz ama anlatmaya dahi gerek duymayacak kadar onemsiz gordugumuz olaylari anlatisidir.

  turkleri anlama kilavuzu'nda da ayni durumu gormek mumkundur sanirsam.
 6. ege üniversitesinden** parasız 15 öğrencinin aç karınlarını doyurabilmeleri için gecenin 1 inde sokağa döken ama acık dükkan bulunamayınca o bölgedeki dinleyicilerine cağrı da bulunan ve tesadüf yoldan geçen dinleyenlerininde yardımıyla* gece en azından bi lokma yemiş halde uyumalarını sağlayandır zek. bunun gibi unutamadıgım bi programı daha olmuştu onu da sonra anlatırım.
 7. boyunun kisaligina ragmen, son zamanlarda burnu ve gokyuzu arasındaki mesafenin azaldigini gozlemledigim radyo programcisi.

zeki kayahan coşkun hakkında bilgi verin