• --- spoiler ---

"bu çok özel bir şey, eşcinselliğini gizlemelisin gibi telkinlerde bulunması gerekir."
    --- spoiler ---

ilk olarak bir insanın cinsel tercihini söylemesi bir seçenektir. ister söyler, ister söylemez. her eşcinsel ortada ben eşcinselim diye gezmek zorunda değil.

değil arkadaşım. ortam rahat olsa da değil olmasa da değil. sana ne ulan sana ne?

ayrıca okuma yazma ve anlama üçlüsü bir araya gelince seyfi dursunoğlu'nun dediği şey ''bu çok özel bir şey, öyle her önüne gelene söylenmez'' demek.

sen yeni tanıştığın bir insana soruyor musun cinsel tercihini? seyfi dursunoğlu 3-5 gazeteciye neden bir arkadaşının mahremini söylesin? bu durumda biz neden eşcinsel arkadaşlarımıza gidip "bu çok özel bir şey, eşcinselliğini gizlemelisin'' gibi telkinlerde bulunalım? adam isterse gizler, o gizliyorsa ben de söylemem.

ya sinirden cümleleri toparlayamıyorum. zeki müren hayranları da zeki müren'in cinsel hayatını ''seni ilgilendirmez'' diye savunuyormuş. ulan ne diye savunsun insanlar? küfür ederek mi savunsunlar? ne diye bu insanları savundurmak zorunda bırakıyorsunuz? hasta mısınız lan hepiniz?
hesabın var mı? giriş yap