şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eğer bu adam en az benim kadar trabzonsporu tutuyorsa, bir gün başkanın yanına gitmeli ve ben bu trabzonspora zarar veriyorum başkanım deyip alacaklarını bırakarak (veya alarak her ne sikimse) oradan çekip gitmeli.
  • trabzonspor'dan hiçbir zaman asla ve asla hiçbir şey olmayacağının kanıtı olan bir transferdir. neredeyse milyar euroluk düzende eğer siz hala adamcılıkla, memleketçilikle iş yapmaya kalkarsanız kaybolup gidersiniz, arkanızdan da kimse ağlamaz.

tek bir şey soracağım: bu adam örneğin manisalı, yozgatlı ya da edirneli olsa yine de alacak mıydınız? başka sorum yok.

trabzonspor'u nasıl bilirdiniz? eyi. gömün gitsin.
  • ne ihanetinden bahsediyorsunuz , onu bile yapabilecek zeka seviyesi olmayan gerçek yeri 3.lig olan sadece nüfus cüzdanında trabzon yazdığı için şu an ki konumunda bulunan futbolcumsu insan , bunun gibilerin öz evlat adı altında azalarak yok olmasını diliyorum...
  • sıkletine bakmadan volkan'a diklenen 1991'li tıfıl. verilmiş sadakası varmış ki gece hastanede değil, yatağında uyuyabilecek.
  • bugün oynanan beşiktaş maçında sergilediği sevimsiz, çirkef tavırlar kendisine sarı kart, topun yakın mesafeden suratına çarpması, penaltı yaptırması gibi futbolun adalatleri silsilesi şeklinde geri dönmüştür.

zeçi, agresiflik başka birşeydir, çifkeflik başka birşey.

tez zamanda futboldan yok olası sokak apaçisi.
  • sezona sag bek baslayan ancak bu aksamki erciyesspor macinda gorev aldigi orta sahada muthis isler yapan oyuncu. savunma arkasina bir paslar atiyor sanirsin zeki degil sergen var sahada.
  • sağ bekte oynamaya zorlanan ancak bunu beceremeyen oyuncu.

bu oyuncunun kanat bindirme yapabilme kapasitesi, uzun mesafeden şutları, orta yapabilme yeteneği yok değil.

ancak gel gelelim u13 takımlarında oynayan beklerin bu oyuncudan daha fazla savunma yapma zekası,yeteneği ve bilgisi vardır.

savunmanın sonradan öğrenilebileceği ihtimaline inanarak onu oynatan antrenörlerin, bu işin öğrenilme yerinin trabzonspor'un as kadrosu olmayacağını görmesi için ne yapmak lazım acaba?

bosingwadan savunma yapmayı mı öğrenecek, kiralanacak mı, satılacak mı napılacaksa yapılsın, yetti artık her maçta rakibe 3 gol pozisyonu hediye etmesinden bıktık.
  • 16 eylül 2012 trabzonspor sivasspor maçı'nda ilk 11'de başlayıp 90 dk. forma giyen genç kardeşimiz.

allah daim etsin, maşallah çok iyiydi..
  • hakkında geleceği dair entry girme gereksinimi duyduğum çiçeği burnunda trabzonspor futbolcusu.

(bkz: vahid halilhodziç)'in trabzonspor da teknik direktör olduğu yıllarda bir gazeteci tarafından çekilmiş efsane niteliğinde bir fotoğraf vardır, vahid hoca taktik verir, yanında ki çocuk da onun verdiği taktiği sahaya bağırır, fotoğrafını koyacağım fakat, görüntüler uçar yazılar baki kalır, anlatayım istedim durumun niteliğini, işte o çocuk 2012-2013 sezonunda trabzonspor forması giyecek, teknik direktörü şenol güneş olacak, çıktığı stad ise top topladığı avni aker. yolun açık olsun zeki, belki yıllar sonra o
    fotoğrafı bir kez daha yad ederek başarılarını burada yazar olurum.