şükela:  tümü | bugün soru sor
  • boğaziçi üniversitesi felsefe bölümü 2. sınıf öğrencisi. genç kadın şair. yan isimli şiiri varlık dergisi mart 2016 sayısına seçilmiştir. üzerinden iki ay geçti geçmedi demeden bu defa acı güneş isimli şiiri ile yine varlık dergisi mayıs 2016 sayısında karşımıza çıkmıştır. ümit veriyor.
  • "enver ercan’ın her yıl genç ve güzel kızları dâhil ettiği yaşar nabi nayır ödül mekanizması, ot dergisi, öykü gazetesi, t24 haber sitesi, hürriyet’in kitap sanat ilavesi vb. arasında bir köprü var. ayağını birinden atmayı başaranların önünde onlarca kapı açılıyor.

    yazdıklarının içerikleri ise bitmek bilmeyen travestilik, sübyancılık, tacizcilik, aldatma, kişilik bölünmesi, yabancılaşma, romantik solculuk hikâyeleri yarım yamalak idrak edilmiş postmodernist yöntemlerle okura sunuluyor. perihan mağden’in ali ile ramazan’ı bize okuttuğu bu ülkede, bayağılaşmanın daha ne kadar derinleşeceğini tahmin etmek güç oluyor. ahmet yıldız ise... anlatılanın soyut fanteziler değil bizim hikâyemiz olması gerektiğine inanmaya devam ediyor."

    http://www.ekdergi.com/…ildizdan-alcaklik-oykuleri/