• zen pırlanta.
    istanbul ve bangkok'da üretim yapan; pırlanta sektöründe önde gelenlerden olan firma.
  • kendileri ile 2 sene önce yapmış olduğum iş görüşmesine hala sonuç alamadığım sorduğum zaman ise hala değerlendirmelerin devam ettiği bilgisini veren ama dünya tatlısı bir i.k ve muhasebe işlerine bakan bir kişiyi bünyesinde barındıran güzide şirket
  • (bkz: medart)
  • reklamındaki isim müge boz'dur. sözlükte sağ tarafta arada bir gözükür.
  • 31 aralık 2010'a kadar yapılacak pırlanta alışverişlerinde müthiş bir kampanyaya imza atmakta olan pırlanta firmasıdır. şöyle ki; 500 tl üzeri alışverişlerinizde pırlantalı saat kolye hediye veriyorlar ve 1000 tl üzerindeki siparişlerinizde yarısı tutarında mücevher ve pırlantalı saat kolye hediye. evlilik teklif edecek gençlere duyurulur.
  • otobüs duraklarında bulunan reklam afişinlerinde takılardan çok afişteki hatunun kaşları dikkat çeken firma
    (bkz: müge boz)
    (bkz: kalın kaş)
  • reklam muzigi olarak pes 2011 in acilis muziklerinden birini kullanmis firma.
  • amman tanrım, ode to my family eşliğinde, korkunç bir dekor önünde yan yatmakta olan üçüncü sınıf kostümlü çakmaötesi deniz kızının "hey sen balık adam, parmağıma bir yüzük takıp benimle evlenmeye var mısın?" gibisinden gereksiz bir nutuk attığı, renkleri ve ışığı çipçirkin bir reklam çıkarmışlar. daha şimdi maruz kaldım, aklım çıktı.

14 şubat geçse bitse de bir daha yayınlamasalar bari.
  • teklifin tarihe geçsin adında başarılı bir sosyal medya kampanyası uygulamış şirket. insanlar evlilik tekliflerini göndermişler, oylama yapılmış, biri seçilmiş, sonra sadece bir sefer gösterilecek bir reklam filmi çekip, primetime'da yayınlatmışlar.

reklamı fena bulmadım. yani kadının açısından bakarsak, hakikaten bulunmaz bir deneyim. düşünsenize, televizyondan evlenme teklif ediyorsunuz! acaba kaç tane kadın evlenme tekliflerini gönderdi? helal olsun hatuna.

sevgilisinin reklamı izlerkenki yüz ifadesini de gizli kamerayla çekmişler. işte asıl onu merak ediyorum.

(bkz: reaction video)
  • müşteri memnuniyeti yerlerde gezen.
hesabın var mı? giriş yap