şükela:  tümü | bugün
  • 9gag sayesinde tanıştığım; özenle seçilmiş harika sözlerin, özenle çizilmiş harika karikatürlerle anlatıldığı bir internet sitesi. son zamanlarda karşılaştığım en güzel bloglardan biri:

    http://zenpencils.com/
  • gavin isimli, avustralya'da ikamet eden bir kardeşimiz tarafından hazırlanan bir internet sitesi. kendisi, ilham verici veya motive edici bulduğu sözleri konu alan karikatürler hazırlamakta. şahane bir blog.
  • yaratıcısı gavin aung than 'zen pencils'ı 15 ay önce askıya alarak çocuklar için bir projeye girişti ve ortaya 'super sidekicks' serisi çıktı. şimdiye kadar super sidekicks 1: no adults allowed ve super sidekicks 2: ocean's revenge çıktı avustralya ve yeni zelanda'da. gelecek sene de ingiltere, amerika ve norveç'i ele geçirecek. nisan 2020'de de super sidekicks 3: trial of heroes çıkacak. yarattığı süper kahramanların tüm dünyaya yayılmalarını diliyorum.

    her ne kadar 'zen pencils' gibi takip ettiğim enfes bir projenin durması üzse de çocuklar için harika bir seri çıkarmış gibi gözüküyor ve özellikle günümüzde çocukların gavin'in kahramanlarına ihtiyaçları var.