şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: zen diamond)
 • milletin elindeki altınları toplayıp yerine bozdurunca para etmeyen pırlanta vererek "düdüklemeye" çalışan firma.
 • zen pırlanta başlığında benzer olay lacoste mağazasında başıma gelmişti gündelik (kot thsirt) kıyafetler ile içeri girdiğim için önce kimse iyi günler kolay gelsin lafımı üstüne alınmadı daha sonra sorduğum gömleğin bedeni var mı sorusu havada kalınca hali ile oraya ait olmadığınız hissi oluştu yaptıklarına anlam veremeyerek ve alış veriş yapamayarak dışarı çıktım sanırım vitrin denilen görüntünüz hoşlarına gitmediği zaman paranızla dahi alışveriş yapamıyorsunuz.
 • bütün sinemalara reklam verecek kadar paraları var ama kedi kadar vizyonları yok.

  'aşk, insanı sırılsıklam aşık eder' diye bir slogan bulmak hangi muhteşem insanın fikri ise umarım bu son fikri olur.
 • internet sitelerinden sipariş verilen 11.000 tl'lik yüzüğü iki günde teslim edilecek diyerek haftalarca teslim etmeyip illallah dedirtip sipariş iptali yaptıran site. ölçü değişimi için bile sipariş iptali yap diyor. müşteri hizmetlerinde telefona çıkan şahıs zaten satmamak için elinden geleni yapan bir bayan nemrut nemrut konuşuyor. almayın. çiftler birbirine giriyor sayelerinde.
 • bir markaya yüklenen değer, onu özel kılan, almanıza sebep olan şeydir değil mi?

  zen pırlanta çok güzel reklam yapıyor. zen'siz olmaaz zen'siz olmaaaz. akılda kalıcı bir müzik, olması gereken cool'lukta bir reklam.

  çok küçük bir araştırma sonucunda, çok daha yüksek karattaki ve daha kaliteli sınıfta renk, daha az bulanık pırlantaları çok daha ucuza alabiliyorsunuz oysa?

  peki neden hala insanlar birlikte olduğu kadınlara zen pırlanta'dan alıyor? benim çok yakın bir tanıdığım çok yakın bir zamanda evlilik teklifini zen pırlanta'dan aldığı tektaş ile yaptı. pırlanta çok şık bir kutuda, sertifikasıyla özel hediye paketi ve hatta pırlantaki bir bileklikle kendisine teslim edilmiş. yüzük şu yüzük

  yakın tanıdığım, yüzüğü bize gösterdi, gerçekten çok zarif, parmakta da şık duruyordu. beğendiğimizi söylediğinde şu kilit cümleyi kullandı: tabii ki, en iyisi, zen yani.

  bu fiyata, elbette pırlanta bileklik hediyeli olmayan fakat çok daha yüksek karattaki ve renk olgunluğundaki pırlantaları alabiliyorsunuz. peki zen bu kadar fahiş fiyata bu dandik berraklıktaki pırlantaları nasıl satıyor? üstüne üstlük insanlara en iyisi olduğunu düşündürebiliyor?

  reklam.
  reklam.
  reklam.

  zen pırlanta'dan hangi ürünü alırsanız alın, kazıklanıyorsunuz, durum bu. ha ama kutuları çok şık ve bileklik hediye ediyorlar.
 • surekli karsima cikan reklam ve sloganlariyla, illallah dedirten firmadir.
 • satış anında eksik bilgi vererek satış sonrası hizmetini "nasıl ücretli yapabilirim?" çakallığına giren firma. müşteri hizmetlerine de yazdık, yine oralı olmadılar.

  genel olarak tavsiye etmiyorum, emaar square içindeki mağazasını iki kere tavsiye etmiyorum.