şükela:  tümü | bugün
  • my dying brideın black god şarkısındaki vokal bu isimde ya da rumuzda bir bayana ait.xena vurup kırıyor, bu da böyle sakinleştiriyor, oturtuyor işte insanı olduğu yere. bi de pena var ama o tamamen alakasız,kadın bile değil.
  • senegal merkezli bir gıda markası. öyle senegal afrika dememeli. kahvaltıda yeyip hayran kaldığım acı soslarından sonra araştırdım da avrupa ve abd'ye ihrâc eden bir şirketin markası imiş yaa.
    gerçi internet sitelerinde soslar ele alınmamış, belki güncel değildir. ben insanlığa bilgi vermek amaçlı yazayım hani zena exotic fruits
    velhasıl bir gün denk gelirse yenilmeden dönülmeyesi. *
    zena acı sos
  • aldığı kullanıcı adı kadar sayko bir youtube kanalı. bence fena değil.

https://www.youtube.com/watch?v=-qtcwh0-3ta
  • kafası güzelken mi yazıyor acaba?
  • dilime takıldı bu kızın şu abuk şarkısı.
    bi türlü gitmiyor arkadaş. hem komik hemde saçma. dinledikçe dinleyesim geliyor.
  • an itibari ile gerizekalısın şarkısı spotify türkiye viral 50 listesinde ilk sırada olan youtuberdır.

rezil videolarının devamını diliyorum. *

ig
  • takip edilesi, gençlik kolları başkanı kişi. tek olumlu yönü ölümlü olması.
  • kendisi sünni yahudi asimile olmamış %100 safkan türk bir ortodoks kızılderili kürttür.
  • kendisinin özgün kişiliğini sevdim. böyle kişilere daha çok ihtiyacımız var bence. manyak, deli, zıpırtop, çükürlöp.

eğer bunu okuyorsan zena seni 9-10 halısaha maçımıza pratik ingilizce klavuzluğunda genetik bir şeyler kanıtlamaya bekliyorum.

edit: ayrıca güzel bir pop kültürü eleştirisi olabilir, dandik beat'ler, klişe nakarat'lar, portal'ın glados'u gibi bir efektle araya sesler ekleme, ne söz uyumu ne de güzel sözler. ama insan seviyor işte oğlum.
  • aslı inandık' a çok benzeyen bir gız. rol yapması felan aynı. sevdim tarzını . tüm deliler canımızdır. zena bacım. he tanım yapmam lazım tanım olarak youtuber.