şükela:  tümü | bugün
 • herhangi bir zenci hood'una gitseler topuklarıyla kıçlarına vura vura kaçacak dünyadan bihaber orospu çocuklarında görülür. maymun bir anne ve goril bir baba mahsulü olabilirler, belki de yalnızca babaları bir zencidir, bilemem.

  davulun sesini uzaktan hoş duyan ve zenci simaları sebepsizce savunan dübürden doğmuş bu atmıkların ayrı ayrı amerikan yalakası oldukları ziyadesiyle gözlenir.

  hiçbir ırkı sevmek mecburi değildir. zencilere karşı ırkçılık yapılıyormuş, onlar çok ama çok mağdurlarmış, sanırsın 21. yüzyılda zencileri zincirlere vuruyorlar amına koyim. o da nesi, zenci mi yazmışım lan, siyahi veya afro-amerikan yazmam gerekirdi, yaşayan bir oreo'ya dönüşmüş arkadaşlar öyle isterler. abd'de ana akım haline gelmiş dejenere rap müziğin gidişatını zenciler belirliyorlar, filmlerde ön planda yine onlar varlar, diğer yandan çeşitli sporlarda da önemli yerlere gelmişler, hepsi de büyük paralar kazanıyor, hiç ezilmiş gibi değiller, siz önce kendinizi düşünün, savunmak için para alıyorsanız başka.

  müzik videolarında kadını meta gibi gösteren, uyuşturucuya özendirip yozlaşma yaratan piç kurularının savunuculuğuna soyunmuş olup aynı zamanda da kadının metalaşmasına karşı olduğunu söyleyen çelişki yumağı amınoğulları kafilesine mensup pek insancıl beyinsiz zenci yalakaları olarak gerizekalılığa bağımlı olmuşsunuz haberiniz yok.
 • ne diyorsun kardeşim?
 • konu hakkında en iyi film.
  (bkz: american history x)

  öyle siyahi-beyaz gibi amerikan ırk yapısını pek bilmem ancak amerika’ya giden arkadaşlarımın çoğu “hiçbir siyahiye ırkçılık yapıldığını görmedim ama nerede pis bir iş varsa siyahiler oradaydı” tarzında yorumlarla döndüler. tek emin olduğum nokta amerika bu ırk mevzusunda her kesimden sorunlu bir ülke.
 • - bizimkiler hood'a gitse blablabla...
  + evet canım, zaten onun için hood deniyor. sefillik dizboyu. ya basketçi ya rapçi olacan ya da çeteye katılacan. onun için mümkünse gitmiyoruz, içinde olanlar da kaçmaya çalışıyor. ama kalkıp iyi bi muhite taşınmak muchos dolares, kapiş?

  - filmlerde hep onlar ön planda...
  + kaynak götüm, oscar'lı kaç zenci var? say.

  - müzikte, sporda.....
  + he aynen öyle. peki, lebron, beyonce, kanye senin olsun, geri kalan 30 milyon amerikan zencisini naapacaz?

  - milleti uyuşturucuya....
  + he canım, onun için colorado gibi "zenci" eyaletlerinde yasallaştırdılar esrarı.

  neyse sen silktirgit milleti hayvan gibi yakalayıp, gemilere balık istifi doldurup, zincire vurulu halde kıtalararası taşıyıp, yüzyıllarca köle olarak kullanıp son 150 yıldır da aşağılamasından lincine uzanan muamelelere tabi tutanlara yalakalık yap. senin gibi ırkçıya o yakışır.

  not: anası babası maymun lafı klasik ırkçı ağzıdır. ünlü komedyen roseanne barr, twitter'da bir zenci devlet görevlisi için "müslüman kardeşlerle maymunlar gezegeni kırması" sözünü kullandığı için abc televizyonu başrolünü oynadığı roseanne dizisini iptal etti. yaşınız müsaitse hatırlayacağınız 1990'larda bizde de gösterilen roseanne dizisinden bahsediyorum. birkaç ay önce yeni bölümleri çekilmeye başlanan dizi abc'nin en yüksek reytingli programıydı. tescilli ırkçılar hariç kimse de çıkıp roseanne'i savunmadı.