şükela:  tümü | bugün
  • sevmek zorunda değilsin, sürekli belirtmene gerek yok. bunu yaparsan ırkçı olursun asıl. insanlar ne olursa olsun saygı duymak zorundayız arkadaşlar, öğrenelim artık...
  • bende zenciye saygı duymuyorum ama saygılı davranıyorum öyle olur mu. yoksa saygıda duymak zorunlu mu.
  • ruh hastalığı kabul edilen nefret etmek.
    zaten "zencileri seviyorum" diyen ayrı manyaktır.
    nefret ediyorsanız hakime değil de doktora görünmenizde fayda var.
  • suan dunyadaki hakim kafayaya göre artık sevmesende itaat etmek zorundasın.kafasinda odun kirilip dukkani yagmalanan beyaz kadinda siyahilere roket atar atmis videonun basi kayip.
  • şu an şaşkınlık içindeyim.
    çünkü bu başlığı 2019 yılında gördüm ben ve "sen bir salaksın" diye entry girdim. başlığı açan yazar da bana mesaj atıp saçmalamıştı. (bkz: dejavu)

dejavu konusunda yaşadığım ilk hadise değil bu gerçi.
    tuhaf lan.
    bildiğin yaşadım ben bu anı.

neyse.
    aynı şeyi yazayım; "sen bir salaksın"

tanım: ciğerini söküp sokağa atsak köpeklerin yemeyeceği birinin kendince ırkçılığına kılıf bulma çabası.
  • sevmeme ile ırkçılık arasındaki çizgiyi daha önce düşündüm. bence bu çizgi baya kalın.
  • (bkz: hiç)
  • zencilerin sen onları sevmediğin için temel insan haklarından mahrum olduklarını, ya sana kölelik etmeleri ya da ölmeleri gerektiğini düşünmüyorsan bence ırkçılık değildir.
    ama saçmalıktır, bütün zenciler aynı mı hepsini sevmiyorsun?

ek: sadece inan hakları değil senin sahip olduğun tüm haklardan sırf ten renkleri farklı diye mahrum olduklarını düşünüyorsan olarak genişletilmeli.
  • bir adet ırkçı dallama beyanatı.

la bu zenciler size ne etti? çükünüz küçük diye kompleks yapmayın bu kadar.