şükela:  tümü | bugün
  • valla bilen bilir, ben hiçbir zaman mitlere ve söylentilere inanmam. hele de seks ile ilgiliyse kesinlikle yalandır, sonuçta bu konuda abartmayı seven bir milletle yaşıyorum. neyse; ama bu türk kadını beni şok etti. dün gece hatun alemlere akmış. sabahında da nasıl geçti diye soruyordum ki; cevabı beni şok etti.

alıntılıyorum, "sanırım bir daha başkasıyla sevişemeyeceğim. harikaydı."

şimdi diyeceksiniz ki trollsün sen, iğrenç kaltak vs. e zaten o yüzden bunu söyleyen arkadaşım buraya yazmadı da ben yazıyorum, onun yerine. neyse sonuçta böyle tepki veriyorlarmış. birinci elden olmasa da güvendiğim bir kaynaktan bildiriyorum.

edit: kardeşim valla yedim sizi; ama çok açmışsınız böyle şeylere hemen milleti etiketleyip ifşa etmeye çalışmalar, yok efendim entryler yorumlar vs.

yine de bir şey var ki troll olmak sanırım çok eğlenceli; baksanıza insanlar sizi ciddiye alıp bir de yorumlar yapıyorlar, açıklamalar döşüyorlar. yetmiyor saçma sorularla karşı karşıya kalıyorsunuz vs.

sonuçta herkes eğlendiyse sorun yok; ama başka bir malzeme veremeyeceğim ne yazık ki.
  • konu komşu için özendirici olabilir...

'kız asuman! ben diyeyim drogba, sen de balotelli...'
  • - 'tamam çok iyiydi ama alkışlamayı düşünmüyorum'.
  • oha (bkz: fenerbahçe)
  • kadın: what are we now ?

mübarek: that makes three of us.
  • türk kadınlarının bir kısmı doğum kontrol hapı almaktan utandığı için içime boşalma olması muhtemel sözdür eğer erkek korunmuyorsa. düzenli bir ilişkide arada sırada kadın da korunmalı diye düşünüyorum.
  • bir arkadaşımın aynen şu şekilde söylediği sözdür.

- canavar çok böyüktü

(bkz: bir arkadaşım)
  • arkadaşının ağzından iletilmiş sözdür; tabi canım biz de yedik!

edit: ileten arkadaş hakkında olumlu referans geldi; bacımızdır arkadaşımdan iletiyorum diyorsa doğrudur;