• "ben bir köfteciyim
    küreğimle kazıyorum..."

performed by zeneboge @ 05.06.2007 / 22.08

(bkz: vatana millete hayırlı olsun)
  • çok üşengeçtir.bazen çağırırsın gel şunu yapalım bunu yapalım,ona bile üşenir;siz gelin der.ama allah için güzel makarna yapar;yani yapmıştı bi keresinde.ağlayıp sızlandığımda yanımdaydı,kafasını şişirsemde dinledi.dostum.benim için farklı bi yeri olan güzel insan.şimdi uzakta maalesef..oysa görse artık o kadarda sulugöz olmadığımı benim için sevinirdi heraldi.
  • bos iste naparsin
    garip ve anlasilmaz sesler cikartarak gulmucem dedigim halde kendimi tutamayarak patladigim suser..
    ayrica bundan sonra bana cigara almak icin yanima yaklasamiyacak kisilik..
  • kelime kapasitesi 500 gecmeyen insan.nasil oldu da yazar oldu?belkide amaci kelime kapasatesi arttirmaktir.cok usengectir.sigara otlakcisdir.yanyana geldik mi kopariz hele birazda alkol etkisi varsa kimse bizi susturamaz.dert ortagim benim.kıs aylarinda daha cok mutlu oluruz.
  • i$te tam bir kumarbaz.ortagi ise luca.bunu herkesin bilmesini istiyorum,kombine calisip,hile yapanalarin bayrak tutani.
  • 31 aralik 2003 tarihden itibaren resit olmus,erkeklige bir adim daha atmis insan.her ne kadar resit olsa da 3 bira da kafa olup,rezil bi sekilde belgelenmistir.
  • eski caglarda yasamis olan bir sinek turunun bacak tugleriyle saldirilara karsi aldigi defansa denir.
  • her sigarasi bitiginde benim tekelimden otlanmaya basliyan (bkz: denize dusen yilana sarilir) ve soylemedigi guzel soz kalmayan ama sigara bitiginde de bida senden sigara almicam diyen fakat bir muddet sonra istiyen ve benimde kiramadigim cici insan kisisi
  • tam osuruk makinasi.nasil oluyorda bir insan istedigi zaman osurabiliyor diye dusundurten kisi
  • #620638 numerosunun son cumlesi ile beni benden almi$ ve hayatin anlami konusundaki "acaba?" soruma tatmin edici bir cevap vermi$ insan.
hesabın var mı? giriş yap