• temel motivasyonu, "ben güzel bir kadınım, erkek yapmak zorunda" olan asalak kadındır. masrafına hiçbir şekilde ortak olmadığı düğünün ve yaşanacak bir hayatın kusursuz, lüks olmasını ister. muhtemelen üniversite okumamış ve herhangi bir mesleği de yoktur.
  • söyleyin ona instagramda fazla gezinmesin.
  • sizin şartlarınıza göre zaten "zengin düğünü" istiyorsa o iş düğün ile bitmeyecek ve talepleri bu şekilde devam edecektir.

her iki taraf için de, karşı taraf gücünüzün yetmeyeceği isteklerde bulunuyorsa bir an önce vazgeçin o işten.

düğün masraflarını ve diğer masrafları ortak ödeyen bir eş olarak zaten kocan da olsa başkasının cebinden atılan havayı da anlayabilmiş değilim.
  • bunlar hep ınstagram twitter kafası. nerde saçma insan var onu takip edip ondan sonra " ayyy mehmet sen ayı gibi yemekte evlilik teklifi ettin bak millet helikopter kiralamış" ile başlayıp faytonla düğün yaptığı salona girmeye çalışan gereksiz bir kesimdir. sanki düğünde yapılan borçları mısırdaki paşa dedesinden gelecek mirasla ödeyecek çulsuz. uzak duralası tiplerdir. 3 kul 1 elham eşliğinde seri bi şekilde ortamı terk etmenizde büyük fayda göreceksiniz.
  • ben zenginim ama zengin düğünü diye bir terim duymadım. olsa olsa görgüsüz düğünü vardır, çünkü zengin olmak çok para harcamayı gerektirmez.

tanım: görmemiştir, görmek istemektedir. birisi lütfen göstersin arkadaşa ve rahatlasın dedirten kadındır.
  • sonradan görme diyeceğiz o da değil , nişanı at ve oradan uzaklaş..
  • türk erkeğinin gereksiz abazanlığı yüzünden bu hale gelen kadındır.

erkekler birlikte olduğu kadına dünyadaki son kadınmış gibi davranmaktan vazgeçerse kriterler düşecektir.

bir akrabamızın oğlu düğün yapacaktı. düğünden üç gün öncesi kız tarafı "200 gram altın vermezseniz düğünü bozarız" demişti. bu konuya nasıl çözüm getirilir bilmiyorum.
  • yatta evlenme teklifi isteyen ortadirek memurla kıyasıya yarışır.
  • hayret edilesi kadındır.

insan hiç utanmaz mı böyle bir talepte bulunurken? ben evleneceğim adama 1 bardak dandik makine kahvesi aldırırken bile utanıp sıkılıyorum üzerimde para olmayınca, millet düğün yaptırıyor.
    demezler mi, bu ne cesaret yiğidim, seni tanımak istiyorum?
hesabın var mı? giriş yap