şükela:  tümü | bugün
  • zengin evine gidince o yaşam tarzının adabı bilinmediğinden yaşanan kasıntı. videosuda var

insan kasım kasım kasılıyor. acaba doğru hareket ettim mi? şunu şöyle yapsamıydım? felan.
  • ben gerilmem hiç. hatta komigime gider. acaba yandaslikla kazanip serefli insan rolu yapan serefsizler mi yoksa emek vererek mi oldu diye ama turkiyede ikincisi artik zor tabii. komik iste. komiksiniz la zengin bebeleri. gotumle guluyorum size.
  • içeriğinde,bahsi geçen ev de lavaboya gidildiği sırada "ben şimdi buraya nasıl sıçacağım" endişesinin yaşanmasıyla hat safhada yaşanan gerilim.
    oldu ki bir cesaret örneği sergilendi,sıçıldı!
    bok kanalizasyon sularına karışana kadar olay yerini terk etmeyiniz efendim.
    bokun gittiğinden emin olduktan sonra rehavete kapılıp rahatlamanız kesinlikle yapacağınız en büyük yanlış olur.
    çünkü asıl sorun koku,havada nahoş bir eda ile süzülen bok kokusu!
    peki bunu gidermek için neler yapılabilir?
    bir süre içeride beklemeye devam edin.
    gerekiyorsa ortamdaki tüm kokuyu tenefüs ederek ciğerlerinizde birikmesini sağlayın.
    koku bitti mi? evet,artık ellerinizi yikayabilirsiniz.
    ne? şu nasıl kullanıldığını bilmediğiniz tuhaf musluklar mı!
    işte bu noktada söyleyebilecek hiçbir şeyim yok...
  • zenginlerle işim olmaz, ya da onların benle işi olmaz. kısaca hiç zengin birinin evine gitmedim.

gitmeyin gerilmeyin.
  • her zengin evi bir değil tabi. kıro zengin evinde bırak gerilmeyi bedava verse oturmazsın. her detayda abartının ırzına geçmiştir çünkü. ama kültür sahibi zengin evi detaylarıyla saygı uyandırır ve orda ufak bir gerilme olabilir. ama iki kadeh macallan ile o gerginlik giderilir.