şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: eksi sözlükte bu kadar okudugunu anlamayan, cehalet icindeki varotik yazar oldugunu gormek uzucu. fakirleri kotulemedigim, tam tersi onlarin da herkes gibi normal olduklarini belirttigim, "fakirlerin, fakirliginden utanip, kendilerini olduklarindan farkli sekilde gostermeye calismalarini" elestirdigim bu entry'den dolayi linc edilmek... komik... sanirim sozluk yazarlarinin bircogu da bu durumda olduklari icin rahatsiz oldular. hepinize aciyorum.

var böyle kızlar. varoş mahallelerde yaşarlar. yanınıza oturduğunda, sabahleyin evinde annesinin pişirmiş olduğu soğanlı melemenin kokusunu buram buram hissettirir. dışarı çıkarsın işçi olarak çalışan babasının kendisine verdiği 10 lirasıyla buluşmaya gelir, bekler ki her şeyi erkek ödesin. sosyokültürel gelişmişlik düzeyleri sıfıra yakındır. oturup bir konu hakkında muhabbet edemezsin. bol bol ulaşmak isteyip ulaşamadıkları zengin hayatları kıskanırlar ve dedikodu yaparlar. gözlerinde o şeytanlığı görebilirsiniz. çoğu art niyetlidir. ellerinde olsa zenginleri bir kaşık suda boğarlar. çakma prada, gucci, louis vuitton çantalar vazgeçilmezleri arasındadır. ortamlarda konuşurken çoğu belli başlı yalanlar söyler. örneğin asla oturdukları mahalleleri tam olarak söylemezler, babalarının-analarının işleri hakkında yalan söylerler. hayali dünyaları ve bu hayali dünyalarında kurdukları gerçekler vardır, insanları bunları söyleyip manipüle etmeye çalışırlar. çoğunda çoklu kişilik bozukluğu vardır.

fakir insanlara sitemde bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın tek derdim fakir olduğu halde fakir olduğu gerçeğini reddedip, hayatını olduğundan daha farklı göstermeye çalışan varoş kızlardır. sizin haliniz acınası, çünkü asgari ücretle bizim babalarımızın inşaatlarında amele olarak çalışıp para kazanan babalarınızın size binbir güçlükle aldığı kıyafetleri bizim karşımızda, yatağımıza girip, bizim aramıza girmek, bizden birisi olmak için çıkarıyorsunuz. çünkü tek şansınız bu. yazık size çok yazık. azıcık karakteriniz olsa keşke. fakirlik ayıp değil oysa ki, keşke kendiniz olsanız. size şunu söylemek istiyorum; uzaktan komik görünüyorsunuz varoşlar, asla bizim gibi seçkin ailelerin, seçkin çocukları olamayacaksınız. bizim her günümüz, sizin en iyi gününüzden daha iyidir. kıps. :)
  • fakir insanlara sitemde bulunmuyorum ama gömebildiğim kadar gömeyim, arada zengin olduğumu belirteyim minvalinde bir yazı. fakirlik üzerinden kadınları aşağıla aşağıla sonra ben fakirlere bir şey demiyorum bik bik. sizin seçkinliğinize güleyim ben ahahahahahah kıps.
  • takipçi sayıları 10k, beğenileri 50-60 civarında seyreder.
  • sizin ruhunuz varoş onu n'apcaz? yoksa çakma mı?

bi gıcık oluyorum böyle tiplere evlerden ırak. annesi babası da seviniyordur evladım var diye.

iste buralar hep uzay kişisine de katılıyorum.

teşekkürler.
  • soğanlı menemen yemek fakirlikle itham edilmeyi gerektirecek bi durum değildir. yazar arkadaş kahvaltıda sanırım ananas yatağında avokadolu omlet yediği için kendini bir bok sanmış. dert etme ikisi de yumurta.
  • harika bir tespit yapmışsın gerçekten, hayatın anlamını siktir et ve kendini en yakın camdan aşşağı serbest bırak
  • sığ suların, derin imajlı özenti insanının açtığı başlık. zengin gibi görünmek ne lan ? sen kimlerle yaşıyorsun, çevrendeki popülasyon çarıklı mı?
    gözlemine göre demekki varoşlarda yaşıyorsun!
    fakir aile kızları senin gibi şımarık olmuyor! erdemli ve gururlu olmayanına rastlamadım ayrıca.
    sen git bayrak gibi ortalığa yazmış olduğun bmw bilmem kaçınla dolaş, beynine kan gitsin.
    fakir insanlar ile dalga geçen yazarımsı sıçmığı.
    işte buralarhep uzaylı nickli yazara sapına kadar katılıyorum.

edit: kıpsmiş. tey allam ya.
    menemen e, melemen yazarak son tüyü dikmiştir!
  • neyse ki sözlükte yazar olmak eşitliyor hepimizi.
  • kız menemen kokuyor mu bilmem ama bu başlığı yazan kadar kötü kokmuyordur.
    asgari ücret yerine 3.000 tl maaş alınca kendini zengin zanneden, muhtemelen sanayide çalışan elemanın teki yazar sıçmığıdır.
    zira kendisi daha menemen bile yazamamaktadır.
    editlerse diye link

hadi şimdi siktir git