şükela:  tümü | bugün
  • hayatını iyi idame edeceğini bundan sonraki hayatının ise güllük gülistanlık olacağın sanandır.

zengin koca buldun evlendin diyelim, sadece zenginlikle mutluluğu sağlayabileceğini mi sanıyorsun? kişiliğine bakmadan evi, arabası var mı diye soran kadınlardan hiç hazzetmiyorum.

kaldı ki senin neyin var da zengin koca seni istesin. güzellikle birilerini etkilersin ama o karakterle hiç bi halt olmaz senden bunu bil.
  • ülkenin gelir ortalamasına bakılınca işinin kolay olmayacağı kesin olan kadındır.
    bir de bu zenginlerin parası pek bir kıymetlidir, parasını veriyorum madem şusu da olsun busu da olsun diye bir yığın özellik isterler.
    o yüzden eğitimli, aklı başında, çalışkan, kadına değer veren bir koca aramak daha mantıklı bence.
  • 25 yaşını geçmişse boşa kürek çeken kadındır.
  • şu anki sistemde haklıdır,zengin olmayan erkeklerin dırdırlanmaması gerekir.
  • gerçekten güzel ya da zengin değilse başarılı olması namümkündür.
  • mutlu olmak ister.
    toplumun yarısı görücü usulü evlendirilirken sesini çıkartmayanların bu kadını eleştirmesi mantık dışıdır.
    eleştirecekseniz parayla saadet olmaz olgusundan girip, sensiz saadet hiç tatmadım ironisi ile noktalayın olayı.
  • anlıyorum. gercekten anlıyorum.
    bir elinin yagda bir elinin balda olması guzel bir sey.
    ne bileyim, yediginin onunde yemediginin arkanda olması, sık sık yurtdısı tatillerine gitmek, bir sey alırken fiyatına bakmamak. bu ve benzerleri guzel seyler.
    sana belli bir konfor alanı yaratılması, kim istemez?
    ama iste bazı kadınlar yalnızca daha farklılar, bunu da anlaması neden bu kadar guc?
    sogan ekmek kırıp yiyeyim ama sevdigimin elini tutunca karnımda kelebekler ucussun.
    yemisim parasını.

cok konforlu bir hayat herkesin onceligi degil.
    kimi kendi yagımızda kavrulalım ama birbirimizi cok sevelim derdinde.

ben kendi adıma zengin ama asık olmadıgım bir adamla mutlu olamazdım.
    bu demek degil ki kendine uygun olmayan biriyle beraber ol, iki kisisiniz, iki maas her seye kararınca yeter ki.

bazen daha sıradan hayaller yetseydi diyorum.
    on bin maas, iyi model bir araba, iyi bir ev.
    ama yetmiyor iste.
    cunku bazıları icin aşk hayatın atardamarı....
  • bakalım zengin koca seni arıyor mu ?