• keşke arkadaşlarımı beklemeseydim! :(
    daha oyun biletleri çıkmadan bildiğim halde aralık’a gelmiyorlar diye ocak alalım dediğim zaman ocak biletleri bomboştu.
    bundan böyle bilet bulmak imkansız gibi duruyor :(
  • bilet bulunca bile kendinizi özel hissettirecek kadar muhteşem oyun. hepsi bir yana şener şen ustayı sahnede izlemek biz genç kuşak için bir şans resmen. oyun bitince hissettiğiniz yüzünüzde bir tebessüm ve muazzam bir duygu ya..
  • 14 şubat’ta izleyeceğim oyundur. heyecanlıyım şimdiden.
  • muhteşem oyun, şener şen'i kanlı canlı karşınızda izlemek gerçekten tahmin ettiğinizden daha etkileyici bir his yaratıyor.

adam bu yaşta o merdivenleri bir 3-4 kez inip çıktı, kalkıp, siz çıkmasanız da olur biz öyleymiş gibi hayal ederiz diyesim geldi.
  • içinde bir adet cağnım şener şen efsanesi barındıran oyun.

dün şener şen'i canlı canlı izleme şerefine nail olduğum için harika hisler içerisindeyim hala. şener şen insan olarak (burada da şükela entrylerde geçen bir hikayeden dolayı nasıl biri olduğunu okuyup) zaten sevdiğim, hayran olduğum bir sanatçı. oyun kötü de olsa hayatta böyle bir değeri izlemek istiyordum. sonra bilet bulunamadığını da okuyunca kendimi çok şanslı hissettim.

oyunla ilgili söyleyecek çok bir şey bulamıyorum. hem metin açısından çok güçlüydü hem de diğer oyunculukları beğendim. ayrıca dekoru da sevdim. sadece salonu cehennemin dibine yaptıkları için gidiş gelişimiz şehirler arası yolculuk misali idi. o da şener şen için değerdi.

şener şen öyle güzeldi, öyle enerjik ve efsaneydi ki mimikleriyle, el hareketleriyle..yanına kimi koysanız sönük kalacak bir oyuncu düşünün. hakikaten mütevazılığıyla, bu yaştaki herkesin tüylerini diken diken eden performansıyla harikuladeydi.

küfür ederken lütfü tellioğlu'nu, yemek yaparken ali haydar usta'yı, son tiradıyla faşo ağaya direnenleri anımsattı.. benim canım vecihi'm, komutan hüsamettin'im<3

salon herhalde 500 kişi kadar vardı, herkes ayakta şener şen gelene kadar bekledi ve coşkuyla alkışladı. şener şen de müthiş mutlu olmuştur eminim. zaten hep çok mutlu olsun..
  • bilet satan iki kişilik karaborsa beyazborsa farketmez yeşillendirsin lütfen
  • bir arkadaşım gidemeyecek olanların 2 biletine taliptir yeşillendirin veya kendisine birinsanol@yandex.com 'dan direk ulaşın.
  • ankara gösterimi için elinde fazla bilet bulunan ya da gidemeyecek olanların @leyladegillale adlı çaylak yazar arkadaşı yeşillendirebileceği oyundur.
    ankara için tükendi de yazmıyor ama biletix'ten bilet seçimi yaptıktan sonra seçtiğiniz kategoride bilet bulunamıştır uyarısı veriyor.
  • bir türlü bilet bulamadığım canım şener şen'in oyunu. bilet alabilenler nasıl aldı, mart biletleri ne zaman satışa çıkar, vs. konularda bilgisi olan yeşillendirebilir mi? herkes yazmış ben de yazayım fazla bileti olan da yeşillendirsin lütfen.

not: şener şen'i ölmeden canlı canlı izlesin be şu gariban deadpoet...
  • algıda vejeteryan olması pekte mümkün görünmeyen mutfaktır.
hesabın var mı? giriş yap