şükela:  tümü | bugün
  • iki gündür her sabah kalktığımda yüzümü musluk suyu yerine termal su ile yıkadığım yaklaşık onbeş saniyelik süre.

doktor tavsiyesi üzerine aldığım aven'in termal sudan oluşan gazsız termal spreyi sayesinde yaklaşık iki üç saniye, baya baya böyle bir zengin hissetiriyor ya, baya da gülüyorum tahteravanlık halime.

edith: fiyatı uygun hatta baya uygun ve gerçekten cildi sakinleştirdi.
  • şirket kredi kartının elimde olduğu anlar; ne zaman yurt dışından biri gelse bildiğin mutlu oluyorum. yine en lüks mekanlar yine taksi fişleri. arada kaptırıp öyle bir kahkaha patlatıyorum gören mekanın sahibi sanır o derece. en kötüsü de şirket kartını iade etmek. sonra yine 500t'ye talim:(
  • genellikle fakirliğin anlaşıldığı anlar kadar sık yaşanmaz.
  • senin için sıradan olan şeylerin insanları etkilediğinin farkına varılan anlar.
  • etrafımda sevdiğim dostlarımın olduğu anlar.
  • audi'nin siparişini verirken tereddüt etmemek.
  • pidenin yanına kola istendiği andır.
  • ben hissettim bu anı.

bir kez.

iki oğlum, koşarak sarıldılar bana. "babacıım" diyerek.

sımsıkı sıktılar beni. küçücük bedenlerinin ne kadar güçlü olduğunu anladım. gözlerimi kapattım. ben de sarıldım onlara.

sonra gözlerimi açtım, hala sarılıyorlardı. kokularını doya doya hissettim.

tam karşımda anneleri bize sevgiyle ve gururla bakıyordu.
  • yemekten sonra yakilan sigarayi icme anidir.
  • her gün okulun önündeki otoparka arabamı park ederken otobüsten ve dolmuştan inenlerin bana baktığı andır.

edit: bazı fakir yazarlara koymuş sanırım ama napıyım lan arabayla gelmek suç mu?