şükela:  tümü | bugün
  • sade olmak.bıkmadınmı orta üst gelir grubunda olup zengin gibi gözükmeye çalışmaktan.
  • avm lerin en güzel köşesinde çikolatacılar olur ya hani, çikolata şelaleleri olur. o şelaleden evin ortasına yaptırcagım...
  • lewis hamilton gibi giyinmek
    örnek
  • milyar $ degeri yonetip, megafonla taraftara bagirmak olabiliyormus.
  • canım sıkıldığında haftasonu atlayıp yurtdışına gitmek.
    yalnız zenginken bile haftaiçimi işe ayırdım.vizyon mu vizyonsuzluk mu bilemedim *.
  • telefonu kılıfsız, ekran filmsiz kullanmak
  • şu tarih itibari ile; depoyu her gün fulleyip çılgınlar gibi şehir şehir gezebilmek.
    bir de artık çok yakar diye rampa yukarı çıkarken araç sollayamıyorum, zengin olunca onu da yapacağım şımarıklık olarak :p
    kamyonlar falan hep geçiyor çünkü beni.

herkes mi zengin lan? bu kadar yakıtı neyle alıyorsunuz olm?
  • rolls royce phantom marka bir limuzin alıp (normal phantom değil, limuzin olacak), gece arka koltuğunda viskimi içerken simply red - picture book dinlemek.

picture book

(bkz: miami vice)
  • çok bir şey değil, dışarıda bir yerde yiyip içtikten sonra, hesabı istediğimde, menüde ya da adisyon üzerinde yazana bakmadan, üstü kalsın diyerek hesabı nakit ödeyebilmek.
  • fakirlerin zenginlik şımarıklığı hayalini bile kuramadığını gördüğüm başlık. bir üstteki entrye bakın, üstü kalsın diyememek... böyle hayal mi olur len. iki üstünde ki güzel limuzin falan ama o da klişe len. parlement sinema mı izlediniz. yat alın yat. zengin lüks yatıyla gezerken şımarıklık yapar trend bu.