• eve(ev dediğime bakmayın malikane işte) orta ölçekli bir spor salonu ve sauna yaptırmak. belki bir gün gerçek olursa editlerim
  • tavada yumurta kızartırken altını kağıt parayla yakmak. gaz ocağı, odun vs. ateşi kullanmak yerine kağıt para kullanmak. zengin olunca bu ufak(!) şımarıklığı ve nicelerini yapan dedelerimi rahmetle anıyorum.
  • metro girişlerinde sokakta rastladığım tüm enstrüman çalan kişilere, tedavülde bulunan
    en yüksek banknotu vermek. hakkı ile çalanlara 1x2 vermek.

sonrası (bkz: çal keke çal) demek.
  • terlikle sortie gitmek.
  • böyle stüdyo daire alıcam ama geniş. amerikan mutfak. tam mutfakla salon arasına döner tezgahı kurdurcam. gerçek ankara döneri olcak böyle öf. esnaf lokantasına kurulmuş gibi böyle. sonra bir de usta tutucam. 5 bin tl maaş istiyorsa 15 bin tl vereceğim. böyle elinde o döner keseriyle döneri kesmeye hazır bir şekilde bütün gün boyunca bekleyecek. kanepede otururken karnım mı acıktı? kes usta diyeceğim. oyun oynarken karnım mı acıktı? çek bir buçuk usta diyeceğim. annemler kuzenler falan gelcek ama onların komutlarını dinlemeyecek. gece su içmeye mi kalktım? kes bi çeyrek de ikimiz de yiyelim diyeceğim. elinde döner bıçağıyla beni bekleyecek. bir haftalık tatilden mi dönmüşüm? yorgun muyum? o hala salonda tezgahın arkasında. kes usta diyeceğim kes kes kes. yağına da bas diyeceğim ofh. şunu yapıp youtube'a koysam 10 milyon izlenme garanti bak sana diyorum ayrıca.
  • (bkz: https://youtu.be/ivoa0t6tovm)
    hayali iskender yemek olan biri zengin olmamalı zaten
  • araba galerisine girip üstü açık arabayı satın alıcam. sonra arabayla birlikte galeriden camı çerceveyi indirip çıkarken camın parasını galeri sahibine fırlatıcam. sonra yolda gördüğüm güzel bi manitaya " hadi atla arabaya bebek" dicem. atlamazsa " hadi saçmalamayı bırak porche işte neyin tribindesin" dicem ve kız " doğru lan ne saçmalıyorum ben porche bu " diyip binecek ve vınnn diye gözlerden kaybolacağız.
  • resmen aklıma bir şey gelmiyor. zenginlik hayali bile yok içimde ölmüşüm
  • sade olmak.bıkmadınmı orta üst gelir grubunda olup zengin gibi gözükmeye çalışmaktan.
  • boğaza karşı bir kafede oturup kahve içmek sanırım ajkahdjjk zengin olunca bile vizyonsuz olacam sanırım
hesabın var mı? giriş yap