şükela:  tümü | bugün
  • zengin sözlük yazarları olup aynı zamanda ekşi sözlük bünyesinde yazarlığı olan kişilerin hesaplarının uçurulması sonucu bu ambargoyu yazıya dökmek istedim. hesap sorup bir şey yapabileceğimden değil, zira eminim hiçbir sonuç alamayacağım ama olsun en azından yazayım bir kişi bile okusa, gerçeği görse kafi.

öncelikle : [(bkz: bilgi sözlük'e tasiniyoruz)örnek1]
    [(bkz: kötü sözluk'e tasiniyoruz)örnek2]

daha bu tarz nice başlıklar vardır, bunlar bildiklerim. zengin sözlük hiçbir zaman kriz anında gelip böyle bir başlık açmamıştır.

zengin sözlük yazarlarının yaptığı tek şey altın fular medya ödülleri başlığına ankete katıldıklarını ve oylarını zengin sözlük'e verdiklerini yazmış olmaları yani bu yüzden o kadar hesap uçurulur mu allah aşkına?

uçurulan hesaplar :
    @comfortablynumbsdiyorum
    @enginarin kalbi
    @rifibey
    @wewereyoung

ve daha aklıma gelmeyen ya da bilmediğim yaklaşık 10 adet hesap.

anlamadığım şu, eğer reklamsa söz konusu, sözlük'e taşınıyoruz adlı başlıklar reklam o başlıklar neden duruyor ve açanlara ne yaptırım yapıldı.
    yok, reklam değilse zengin sözlük yazınca ne oluyor? adam oy vermiş ankete katılmış ve bunu başlığa yazmış oyumu zengin sözlük olarak verdim diye.
    nesi garip bu durumun? ya da neresi nahoş?
    her gün bir sürü saçma sapan başlık ve entry ile dolu olan bir sözlük bunu kabullenemedi?
    ayrıca uçurulan hesap sahipleri, zaten buradan memnun olmayıp zengin sözlük yazarlığı yapmakta hiçbiri bu sorunu dert etmemekte ama etik değil.
    ek olarak okursanız burada da var : olayın ekran görüntüsü
    (bkz: zengin sözlük)