şükela:  tümü | bugün
  • garip bir eylemdir. ünlüsü zengin, evi büyük, erzak sıkıntısı yok, isterse 1 ay bile oturur evde. zenginle, halk bir mi? akp hâlâ halkı anlayamamış demek ki... tabii saraydan halkı görebilirler mi?!
  • sokağa çıkma yasağı ile birlikte; tüm çalışanlara ücretli izin verip, işten çıkarmaları yasaklayıp ve özel hastaneleri salgını kontrol edecek şekilde kamulaştırmaya yapılan alternatif uygulama.

bilimsel olanı yani doğru olanı söyleyince komünistleşiyorsun kaçınılmaz olarak
  • benim evimde de havuz, bilardo masası, sinema salonu, bilmem kaç metrekare bahçe bla bla olsa benim de hayatım eve sığar.

ama gel gör ki 9 metrekare.
  • bu ülkede süleyman çakır* öldü diye cenaze namazı kılındı. ünlülerin ve karakterlerin bazı insanlar üzerinde böyle etkileri var. amaç da budur.
  • tam bir gerizekalılık örneği. ancak ve ancak halkından uzaklaşmış bir düşüncenin ürünü olabilir...
  • bölüm başına 200 bin para kazanan adamlar, evde hayat var diyor.
    asgari ücretle çalışan adam, o hayat olan evin kirasını ödeme derdinde.
    mide bulandırıyorsunuz.
  • o eve gergedan da sığar.
  • sağlık bakanlığı denilen kurum bir dizideki şizofreni doktoru oradaki rolüyle kamu spotunda oynatıyor yani sağlık bakanı veya herhangi bir doktordan daha etkili dizide doktor olan bir oyuncunun o role burunerek açıklama yapması başka sözüm yok.

edit: bir yazar arkadaş uyardı şizofren değil otistikmis doktor