şükela:  tümü | bugün
  • bazen sohbet ediierken aklıma takılan husus.. laf lafı açıyor muhabbet harlanıyor birbirimize linkler atmaya sevdiğimiz müzikleri paylaşmaya ortak payelerimizi keşfetmeye başlıyoruz. ben kendisini daha fazla araştırmak fikirlerini özümsemek için entrylerini incelemek için yazarın bilgilerini açıyorum fakat o da ne? benim saatlerdir konuşup muhattap olduğum kişi fakir bir çaylak güzeliymiş meğersem.

böyle o an bir anda şey gibi oluyor insan hani zenginsin böyle porşeylen gezerken yanlışlıkla gece kondu muhitine giriyor yolunu kaybediorsun. hay aksi şeytan diyorsun. gprsyi çalıştırayım derken tel şarjı bitiyor. hay bin kunduz adına diyorsun o esnada gecekondu muhitinde kepekleri yarı kapalı varoş bir bakkal görüyorsun. mahallenin çocukları sana bakıyor arabayı çizmeseler bari diye huzursuzca bakkala giriyorsun ve derken bakkalda bakkalla birbirlerine laf çarpıp espiri yapan, altında dizleri sünmüş ayıcıklı bir eşofman üstünde el yapımı bir kazağın iki yakasını tek eliyle kavuşturmuş diğer eliyle de ekmek, default moddaki varoş bir kenar mahalle güzeli. göz göze geliyorsunuz o da bi an böyle beyaz atlı prens gibi sizi karşısında görünce haliyle kendisinden utanıyor ve pijamayla bakkala giderken yakışıklı çocuk görmek adlı durumu yaşayarak kafasını eğip gidiyor.

yani bendeki hisler bu yönde oluyor açıkcası. ondan sonra zaten pek konuşasım gelmiyor şahsen..
  • madem zengin olduğunu düşünüyorsun kendine birazcık (bkz: beyin) alabilirsin dediğim yazarımsı başlığıdır.
  • sözlük yönetiminin covid-19 salgınına, ekonomik krize rağmen yazar maaşlarını vaktinde yatırması, 3 ayda 1 yatırılan çifte maaş konusunda kesintiye gidilmemesi bu ilişkideki ekonomik uçurumu daha da derinleştirse de karşılıklı sevgi ve saygıyla aşılamayacak engel yoktur diyerek destek verdiğim birliktelik.
  • her seyi anladim da ya ben de neden muhabbet harlanmiyor ahaha. ayrica arabanin gps i yok mu. yaz dizisi gibi betimleme.
  • 10 sezon türk dizisi çıkar bu senaryodan.
  • zengin olduğunuz kadar cahil ve görgüsüzsünüz bayım. dil bilgisi için bir türkçe ogretmenimizden ders almanizi salık veririm.