şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: gerizekalı mal aptal andaval çomar yazar)

edit: sanırsam başlık başa
  • kız değil kadın.
  • akepeye oy vermediği, vermeyeceği kesin olan hatundur.
  • acı bir gerçeği söylemek isterim yazara. bu kombinasyonun aynısının sadece sonu "bakire" olmayanı da senin dengin değil. kaba tabiriyle o tür bir kadının alıcısı erkek başka. sen değilsin

şimdi bu başlıkta böyle ezsek özgüvenini kırsak "sikilmiş bozuk mal"muamelesi yapsak kötü hissettirsek kıza. sonunda benim gibi bir eziğe bile gelir ben de onu alırım..

siz sadece daha iyi niyetli , sizin boktanlığınızın henüz farkında olmayan kızlara yapabiliyorsunuz bu bekaret tatavasını. onların ruhunu sıkabilirsiniz. gerisine mundar diyorsunuz zaten.

bunun bakiresi de sana gelnez , bakire olmayanı da. çünkü senin gibi bir adam kadınları sadece aşağılayarak kendine çekmeyi öğrenmiş. yazık. çayır çimen eze eze kendine mecbur edip alamadın kızı,
    çakala bak.

hala oraya övülmelik bir kıstas olarak yazıyor. ki yeri geldiğinde tersinden aşağılayabilsin.

ulan ha birde iki yüzlüler. burda bekireee diye bağıranları bilmesek. iki yüzlüsünüz. "ben başkasının girdiği yere girmem" terbiyesizliğinde adamların, kadına dibi düşüp dul mul hatuna nikah bastığını gördük.

bir zihni bakire beyanı. zira doğduğu günden beri hiç dokunmamış.

edit: imla

edit : bu sözlükte ne zaman yazdıkları beğenilmeyen bir kadınla, önüne gelene veren bir orospu kesin şeklinde saldırılmadan, polis jopundan hallice bir baş etme yöntemi bitip, argüman geliştirilecek? hala sadece aşağılıyor..ben önüme gelene falan vermiyorum. 21. yy da hala sıçmık fikirlerinize, çarpık zihniyetinize saygısızlığına sessiz kalmak zorunda değilim.
  • başarılı, fit ve bakire kısmı saçma, en azından benim kriterlerim arasına girmez. geri kalanı uyar.
  • gelene geçene veren orospuları rahatsız etmiş betimlemedir. herkese verip ondan sonra güzel bir hanfendi olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun orospu evladı orospu seni. o amına girenlerin sayısı belli değil buraya gelip ahkam kesiyor birde amına kodumun kezosu tipe bak yarrak kafası.

harika bir hanımefendiyi betimleyen kelimeler bütünü.
  • bakire yerine dul olaymış tam bana göreymiş.

zengin değilim, zeki sayılmam, başarılı olduğumda pek söylenemez.
    annem hariç kimse güzel olduğumu söylemedi. tatlı, sevimli bira göbeğim var.
    bekareti kaybedeli 20 yıl oldu.

'e neyine güvenip bana göreymiş diyon o zaman zurna?' dediğinizi duyar gibiyim.

dürüstüm oğlum.
    hem kendime hem dünyaya karşı.
    yetmez mi?
    e iyi o zaman.
    koy .mına gitsin!
  • kadın, kız, bayan, hanım, erkek, oğlan, eşcinsel vs geçtim; ne yapacaksın sen böyle bir canlıyı, onu de hele..?
  • herkesin hayalidir.

bakire olup olmamasının dahil edilmesi saçma tabi.
  • bakire hariç tam istediğim kız *