şükela:  tümü | bugün
  • çifte kavrulmuş bisküviyi çaya bana bana yemek.
    macaron falan halt etmiş. yok böyle bir tat! tabi bisküviyi çayın içinde fazla tutunca düşen parça bünyede derin üzüntü yaratsa da sıkıntı değil. seviyoruz.
  • keşke bunların hiçbirini ben de bilmeseydim diye derin düşüncelerle okuduğum entriler. hayır yani zevk diye yazdığınız herşeyi ben de yaşadım üstelik hiç de zevk almadım. ekstra fakir olduğumu düşünüyorum.
  • sobaya tükürüp fokurdamasını izlemek.
  • bazen hava o kadar soğuk olur ki, dışarıda geçirilen bir iki saatlik sürede soğuk içine işler insanın. suratın yanar, kulaklarını hissetmezsin, hatta kırılmasın diye dokunmazsın. burnun kıpkırmızı olmuş, cilt kendini savunmak için yağlanmıştır. işte bu ahval ve şerait içerisinde, otobüse binersin. öğrenci akbilini basar köşede bir yere oturursun. inceden bir kestirirsin. çünkü bilirsin ki otobüsün içi evden daha sıcaktır. yorgunluk ve üşümeden eser kalmaz.
  • okurken aynı zamanda bir işte çalışan arkadaşım vardı. perşembe günleri 4'te kampüse geliyorum 1 saat aram oluyor 6'da derse giriyorum, işte o 1 saat arada çimenlere uzanıp dinlenmek kadar keyifli bir şey yok diyordu.

biz her gun o çimenlere istediğimiz gibi uzanıyorduk ama onun aldığı keyfin yüzde kaçını alabiliyorduk acaba?
  • züğürt çenesinin eğlenceli yaratım anları. bu arada kombiyi hangi piç 1 den 2 ye getirdi?
  • olm nasıl bir kötümsersiniz lan, şuraya yazan herkesin interneti var, kuvvetle muhtemel başının üstünde çatı var, eh internete girecek bir alet edevatı da var, bunları olanın yaşadığı yerde su, elektrik ve kapalı kanalizasyonu da vardır diye tahmin etmek aşırıya kaçmak olmaz. aramızda fakir yok olm, az hayatınızın kıymetini bilin yarın bunu bulamazsınız sonra.
    hayatı boyunca aç yaşayan insanlar var lan dünyada, musluktan akan su görmeyenler var, ben orta halli ailenin orta halli çocuğuyum hiç aç kalmadım anasını satayım, illa arıyorsan su için yarım gün yürümek zorunda kalan annenin çocuğuna o suyu getirip içirdiği anda aldığı zevk var mesela, ben bilmiyorum, buradaki kimsenin de bileceğine inanmıyorum.
    anasını satayım sanki zengin soba ne bilmiyor hiç te püskeviti çaya banmıyor, harbiden paso göte buzlu badem mi zannediyorsunuz zenginin olayını?
  • zengininde umrundaydı
hesabın var mı? giriş yap