şükela:  tümü | bugün
  • gencecik silahsiz cocuklar goz gore gore polis tarafindan veya devlet destegiyle oldurulurken, bir duzineden fazla gencin gozu cikarilmisken, kimisi komalik edilmisken, konusma yetisini kaybetmisken

"basbakani sevdigim icin linc ediliyorum"

gibi bir cumleyi kurmaktan yuzu kizarmayan bir sarkiciymis.
  • recep tayyip erdoğan'ı canından çok seviyormuş. normaldir. geçen sene rte'ye iş için yalvarmış ve rte'nin talimatlarıyla trt'de bir müzik programı + albüm kapmıştır. rte'yi, zerrin özer sevmesin de, kim sevsin?

http://www.haber7.com/…iyen-unlu-sanatciya-is-buldu
  • ben diyecek kelime bulamıyorum artık. o kadar midemi bulandırıyor. lar. hepsi birden. size sanatçı diyenin dili kurusun.
  • bu kadını anlamıyorum. hadi şimdi değil ama zamanı zamanında iyi paralar kazandı ve belli bir refah seviyesine ulaştı ki dunyada düzgün psikiyatrik tedavi ile iyi olmayan hasta sayısı eminim çok azdir ama bu kadın yillardan beri hep mağdur.
    hatta mağdur kalabilmek için çaba sarf ediyor.
    border olabilir, bi polar olabilir hatta daha ileri sizofren bile olabilir ama bakıyorum da insanlar bu hastalıkları kabul edip yaşamlarına devam edebiliyor dahası çok başarılı işlere imza atabiliyorlar ama bu kadın surekli ayni yerde.
    kınamıyorum ama belki kendini yenilemeye çalışsaydı bugün olduğu yerden daha guzel ve mutlu bir noktada olurdu.
    artik bazi insanların bulundukları magduriyetten keyif aldıklarıni ve bununla ilgi cektiklerini fark ettiğim günden beri bu tip insanlara soğuk bakıyorum.
  • zerrin özer:“zülfikarıma laf yok. aklınızı alırım küçük beyinli cahiller" demiş.aynaya bak bi önce be kadın tayyip aşkın gözünü kör etmiş! zülfikarı ilk takan alevi benim demiş..be gerizekalı düşüncesiz kadın takmak önemli değil hakkaniyetiyle taşımak önemli.. ya zerrin özer kim ki? aleviliği sahiplenmiş de laf ediyor yanında durduğu uzun alevi katilinin eteğine sarılırken onun haddine düşmez..aleviymiş. peh biz çok gördük böyle aleviyim diyen dönekleri..gitsin izzettin doğan'la beraber takılsın cami cemevi projesine destek falan versin. zira onu sevenler için bitmiştir. bitmiş olmasını da geçtim bundan sonra dönek yalaka diye tarihte yerini bulacaktır. bu millet unutkandır lafını kabul etmiyorum mesela ben bu sahte kadının yaptıklarını unutmam. öldüğünde de ne güzel sesi vardı diyenlere mezarına bile tükürülmez lan bunun tayyib'in eteklerine sarıldığını ne çabuk unuttunuz derim..kimse zerrin özer'i ve onun gibileri sikine bile takmaz artık kusura bakmayın..alevilerin de yüz karası döneği üçkağıtçısı yalakası var merak etmeyin..örneğin zerrin özer şafak sezer izzettin doğan gibi..yere batsınlar.
  • bu yaz yalaya yalaya dondurma kıtlığı yaratacak ünlülerden biri.
  • kenan evren'den tayyip erdoğan'a kadar geçen sürede çizgisi değişmemiş her devrin kadınıdır.!!
  • janis joplin hayranı ve özentisi kadın.

janis joplin'e ölmeden önce "türkiye'de sana hayran ve seni taklit eden bir popçu kız çıkacak, adı zerrin olacak. önce yaşanacak bir askeri darbeyi destekleyecek, sonra 50 yaşını geçince çocukların ve genç insanların ölümüne sebep olan muhafazakar bir iktidarı destekleyecek, kendine kızanlara hakaretler edecek, bunu yaparken takma isim olarak da janiszerrin'i kullanacak" deseler altın vuruşa gerek kalmadan koca bir "fuck!" çeker, sonra da kalpten giderdi diye tahmin ediyorum.
  • begenmedigi elestrilere karsi cirkinlesip, dislerini gosterince milleti sindirip susturacagini zannediyor. tayyip mi veriyor buna bu taktikleri merak etmiyor degilim.

(bkz: yildiz tilbe terk)
  • seçim meydanlarında insanları ''biliyorsunuz kendisi alevi'' diye yuhalatan kişiye övgüler dizip kendisini eleştirenlere küfür etmekte sakınca görmeyen eski şarkıcı.