• pride weekte renkli post atıp renklere açılan kapılarınız olsun dediği için hizmet verdiği muhafazakar kitle tarafından linç yiyen, verdiği akıllara ziyan cevaplara ek, geçmişte tanju babacan’a hayranlık dolu mesajları olan postları hala dururken “siz benim ne zaman bir lgbtyle çalıştığımı gördünüz?” diyerek tarafımı güldürmüş kadın. *sosyal medya fenomeni olup da sosyal bir medyadan bu denli ayrıksı kalmak da ne bileyim.. işte, ya ekmeği soğansız ya da kokusuna amenna.
  • bugunku storylerinde arkadaslariyla kumsalda oturmuslar, bir arkadaşının rolexini gösteriyordu. sonra tam turunu da goster filan diyordu kadincaaza. o arkadasi da çekirdek citiyor ve cittigi çekirdek kabuklarini kuma atiyor. gecekondu mahallesindeki teyzeler bile cekirdek kabugunu yere atmaz. cidden azicik vizyon.

görsel

görsel
  • zehra özkaymaz
  • kendisi bi nevi betizmmm in annesi hatta patronu galiba incelemek lazım
  • malum kişi paraları yiye yiye sülalesine kadar şişmişler obeziteyide aşmışlar..
  • zeruj port avm haberini gördükten sonra merak edip profiline baktığım kişi. o kilolu haliyle giydiği elbisenin geceye damga vurduğundan bahsettiği bir videoyu izledim ve kendisini bloklayarak usulca uzaklaştım.

ps: amacım kesinlikle kilolu insanları yermek değil, sadece özgüven ve kibir arasında ki o ince çizgiyi hatırlatmak istiyorum.
  • türkiye'deki tesettür ikoncanlarını bir araya toplayıp tesettür sektöründe ünlü olan isim.
hesabın var mı? giriş yap