şükela:  tümü | bugün
 • bir zamanlar zeytinoğlu holding'in sahip olduğu bir bilgisayar firmasıydı. tabi holding battı zet de bitti gitti yokoldu. denyoluk edip almıştım ben bu adamların sattığı sistemlerden. hala kafamı vuruyorum duvarlara.
 • benim de ilk pc'im zet'di...rezil bişeydi aslında ama artık upgrade üstüne upgrade zet'den eser kalmadı orası ayrı.
 • benim de ilk bilgisayarım buydu böyle birden esti gelip yazayım dedim. (bkz: hüzünlendim yine ben)
 • 450 mhz'lik p3'lü bir sürümü ikinci bilgisayarımdı. epey uzun bir süre kullanmıştım. ömrünün sonuna yakın da artık bana yetmemeye başladığı için yeğenime vermiştim. onu da çok fazla olmasa da bir süre idare etmişti.

  yanında xerox docuprint c6 hediye etmişlerdi, bir şeye benzemeyen bir action man oyunundaki çeşitli resimleri ve bir derginin verdiği cd'den çıkan catherine zeta jones fotoğraflarını basarak kartuşlarının büyük bir kısmını harcamıştım. daha sonra da ne yeni kartuş aldık ne de kartuşları doldurduk nedense, bir kenarda kala kaldı yazıcı.

  ayrıca bir de fare altlığı hediye etmişlerdi, mavi renkteydi, gülen bir bebek ve dünya vardı sanırım üzerinde görsel olarak.

  logosu da bu veya buna benzer bir şeydi sanırım.

  (bkz: 146'dan internete giren efsanevi nesil)
 • bir şubelerinden 16 mb ram 4 gb hdd içeren celeron 333 mhz işlemcili ilk bilgisayarımı aldığım, şu an mevcut olmayan bilgisayar firması. yanında da kendi önerileriyle canon bjc-250 marka püskürtmeli yazıcı almıştık da daha sonra kartuş bitince 1 kere kartuş alıp çıktı maliyetini hesaplayınca o yazıcıyı bir daha kullanmamaya karar vermiştik.