• içinde akışkan kıvamda peynir bulunan tostu ilk önce kenarlarından yemek. çünkü kenarlardan ısırdıkça peynir ortaya kaymaya başlıyor ve orada birikiyor. en son lokma da en lezzetli olanı olmuş oluyor böylece.

canım tost çekti.
  • kabuk koparmak
  • marketlerdeki margarinlerin en sivri köşelisine baş parmakla bastırmak.içine sıçıyorum ama naparsın bu da böyle bi zevk.
    bi de duşta sıcaklığı yavaş yavaş, alışa alışa arttırarak sonuna kadar (!) getirmek.
  • buzlu yolda (boşken tamamen) araba kaydırmak, gaza basıp basıp bi anda frene yüklenmek yine yol boşken. ve tabii ki tek başımayken yapıyorum. ağzımla arada böyle ficcicu ficcicu yapıyorum. daha bir sürü sapıklığım var galiba ama şimdilik aklıma gelenler bunlar.
  • uyuyan çocuk ya da bebeklere elini nah ya da orta parmak yaptırmak.
  • saatlerce balonlu muşamba patlatmak
  • karga sesi, karga sesi, karga sesi dinlemek.cok ciddiyim o filmlerde, sessiz issiz urkutucu yemyesil ormanda yankilanan o muhtesem karga sesi reelde dinleyincede, ekrandan dinleyincede ayni zevki ve huzuru veriyor.
  • yoğun araç trafiğinde arabaları içinde gergin oturan sürücülerin yanından bisikletimle tebessüm ederek geçmek.

çok süper oluyor.
  • duş yaparken bitmesine yakın suyu en soğuga almak, 4-5 sn beklemek. başında hissettiğin anlık haz..
hesabın var mı? giriş yap