şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'a laf sokmak
  • mesajlaşılan kadın, "ahahahahaha" yazmışsa, tekrar mesaj atmayarak zirvede bırakmak.

sıkılınan kadınla muhabbeti kesmek için bir bahane bulmak. (bkz: send nudes)
  • yolda tümsek, çukur gibi bir şey gördüğümde o engelin üzerinden geçmemek için manevra yaptıktan sonra arkamdaki arabanın da benim az önce tatbik ettiğim manevranın aynısını yapışını dikiz aynasından izlemek.

ankara'nın haddinden fazla bozuk yolları bu açıdan benim için bulunmaz nimet.

yalnız bazen sırf eğlencesine yolda herhangi bir sorun yoksa bile arkadakini trollemek için yok yere manevra yaptığım oluyor. o da ayrı bir zevk.
  • erken uyanmama gerek olmamasına rağmen sabaha alarm kuruyorum. alarm çalınca uyanıp bir işim olmadığını hatırlayıp geri yatıyorum. mutluluk veriyor.
  • sessiz ve kalabalık yerde kişneyerek gülmek.

evet o eşek benim.
  • bıyık yemek ve kafa derisini hunharca kaşımaktır.
  • mevsim farketmeksizin soğuk duş almak arada hapşuruk krizlerine soksa bile seviyorum ulan!
  • nude veya nonude foto atan kadına, ne kadar güzel olursa olsun; "fena değilsin, yoklukta giderin var" demek.
  • basligi her gordugumde dusunuyorum hangi sapikligim ufak acaba diye, yillar gecti bulamadim basliga uygun bir sey. oyle de bir sapigim galiba. bu bir hayal kirikligidir.
  • kalabalık yerlerde içinden insanlara bağırmak onlarla sohbet etmek onları eleştirmek. göz göze geliyorsun seni normal bir insan sanıyorlardır belki, içinden saçını sikiyim dayı diyorum halbuki... belki o sırada dayı da "tipini siktiğim yavaşağı diyordur" beni görünce kim bilir şansa yaşıyoruz.