• instagram hikayelerinde toplu çekilmiş bir fotoğraf denk geldiğinde ismi kapatıp fotoğraftakileri inceleyerek kimin hikayesi olduğunu bulmaya çalışıyorum.
  • erken uyanmama gerek olmamasına rağmen sabaha alarm kuruyorum. alarm çalınca uyanıp bir işim olmadığını hatırlayıp geri yatıyorum. mutluluk veriyor.
  • mevsim farketmeksizin soğuk duş almak arada hapşuruk krizlerine soksa bile seviyorum ulan!
  • basligi her gordugumde dusunuyorum hangi sapikligim ufak acaba diye, yillar gecti bulamadim basliga uygun bir sey. oyle de bir sapigim galiba. bu bir hayal kirikligidir.
  • kalabalık yerlerde içinden insanlara bağırmak onlarla sohbet etmek onları eleştirmek. göz göze geliyorsun seni normal bir insan sanıyorlardır belki, içinden saçını sikiyim dayı diyorum halbuki... belki o sırada dayı da "tipini siktiğim yavaşağı diyordur" beni görünce kim bilir şansa yaşıyoruz.
  • dudaklarımın iç kısmını ince ince ısırıp koparmak. manyak mıyım neyim
  • ayakta işemeye rağmen pantolonu ayak bileklerine kadar indirmek.
  • çayı tüm gücümle karıştırıp bardak içinde oluşan girdaba bakar ve çocuk gibi mutlu olurum.

çayı çok şekerli içtiğim dönemlerde, küp şekerleri bardağın bir ucundan diğer ucuna köprü gibi dizip damla damla üstüne sıcak çay damlası akıtarak yıkılmasını izlerdim. hayallerim de böyle şekerden köprü gibi yıkıldı. *

çocukken bir kovaya su doldurur, kolumla kovadaki suyu karıştırdıktan sonra oluşan girdaba kafamı sokardım. inanılmaz zevkli idi, bugün olsa yine yaparım. *

bıyıklarımı ve sakallarımı tamamen kesmeye karar verdiğim zaman, sıfıra vurmadan önce onlara garip şekiller veriyorum. hitler bıyığı, wolverine modeli, badem bıyık vb. sonra aynada kendime bakıp bakıp gülüyorum.

gözlük taktığımda sıcak yemek, çay veya su buharını gözlüklerime tutuyor ve buhardan buğulanan camların kendi kendine temizlenmesini bekliyorum.* *

kış aylarında, yıkama sonrası bulaşık makinesinden çıkan sıcak su buharı ile kafamı ısıttığımı da yazmış mıydım ashsjdkkd.
  • evde çılgınlar gibi dans etmek. ama çalgılar gibi...
  • göbek deliğimde biriken pamukçukları top yapıp oraya buraya fırlatmak.
hesabın var mı? giriş yap