şükela:  tümü | bugün
 • kaybetmeye mahkumdur. he amk ben daha güçlü bir türkiye için oynadığımızı sanıyordum da sen zevk için oynuyoruz deyince mi uyandım?

  hayatım pes'te uzak köşeye plase bırakırken, satranç'ta şahla veziri çatala alırken, masa tenisinde rakibin backhandine abanırken bu tiplere laf anlatmakla geçti. hadi hepsini geçtim, kart oyunu oynarken diyorum ki 'arkadaşım, bak hata yaptın.' adamın cevap "zevk almaya oynuyoruz zaten boşver." madem zevkine oynuyoruz kimse oyunun kurallarına uymasın, çocuk gibi istediği şekle soksun luralları, iyice zevkini alsın orgazm olsun?

  takımları seçmişsindir kadro ayarlıyosundur. çekeceksin cuadrado'yu kanada, yol yapacaksın adamın sol tarafı. hemen bi dertlenir paşamız. "kasma bu kadar abiiiii" lan ben böyle zevk alıyor olamaz mıyım? sen şuna kısaca benim kazanmam için seni bu şekilde darlamam lazım diyerek açık olsan da ikimiz de rahatlasak keşke.

  (bkz: #68260617)

  edit: olaya çok sığ bakıyorsunuz ve ana fikri kaçırıyorsunuz. herkes her oyunu keyif almak için oynar. bu yüzden adı oyun. burada anlatılmak istenen şey birinin bunu ısrarla söyleme ihtiyacı duyması. bu kasma abiciler de biliyor karşısındakinin bu oyunu keyif almak amaçlı oynadığını. fakat kaybeden olmaktan bıktığı için elindeki tek bahane olan "ben kasmıyorum. sen kasıyorsun. uğraşsam seni yenerim." i devreye sokuyor.
  sen 100 potansiyelinin 70'ini kullanırken ben 99'u kabul etmiyorsam; bu hırs yapmak değil, kendinin farkında olmaktır. bahaneci loser'lar sizi.
 • (bkz: arkadaşına kızıp sözlükte başlık açmak)

  bunu buraya değil delikanlı, arkadaşına söyle.
 • zevkine oynuyordur, o yüzden kasmıyordur, zevkine pes, mahalle maçı, batak oynayıp dünya şavaşına girmiş gibi kazanma hırsı yapan kadar ezik değildir. asıl böyle tiplerle bir şey yapmaktan özenle kaçınacaksın.
 • sinirden şaşkına ve morona dönmüş, derdini yanlış yere anlatan rage oğlu rage kişi söylemi. yazık demekten başka bir seçenek yok.
 • örneğin; futbol oynarken adamın bacağını kıracak kadar köpekleşen tiplere dert olur bu insanlar. zira anneler doğurmuştur bu insanları, bazıları gibi "hırsla" fırlatılmamışlardır dünyaya.

  o allah'ın belası hırslarında boğulmaları gereken yavşaklar yüzünden, hayattaki tüm zevklerinin içine sıçılmış insanlardır, ayrıca...
 • çoğu multiplayer oyunda eğlenmeye mi geldik azar işitip küfür yemeye mi geldik belli değilken çok haklı tiptir. iki gram zevk için oyuna giriyoruz, oyunda yediğimiz, işittiğimiz küfür azar yetmiyor bir de başlığımız açılmış.
 • ezik oğlu eziktir hem de. içinde hırs olmayan hiçbir oyun güzel değildir.
 • hayatın basit aktiviteler için hırsla yoğrulmaya değmeyeceğini bilen tiptir.

  ayrıca
 • öncelikle (bkz: kreş arkadaşına öfkelenip başlık açan insan)

  bireysellikle işi olmayan, yaptığı aktiviteden zevk alan kişidir bu. başımıza ne geliyorsa bu hırslı tiplerden geliyor zaten.

  ülkedeki yönetimlerden tut 2 arkadaşın oyununa kadar. hayat yaşamak için var, hırstan öfkeden kızarıp bozarmak için değil be kardeşlik...

  tamam oyunlarda ben de hırslanırım kardeşime yenildiğim de doğrudur ama ne bu öfkeyle karışık bencillik nedir anlamam.

  sen juventus'u seçerken quadrado'yu alırsın, başkası real madrid'e karşı galatasaray'ı alır sırf zevkli geçsin diye maç.

  arkadaşlık, dostluk kavramanın içi hiç bu kadar boşaltılmamıştı vesselam.
 • tabi kanka tabi diyip gözüne gözüne vurmaya devam saman altından su yürüten piçin