şükela:  tümü | bugün
  • adana da ota boka mesaj atip destek isteyen o da yetmezmiş gibi telefonla arayip sesli mesajla milleti taciz eden chp camiasinca taninan biri imis kendisi... ayrieten seyhan belediye baskan aday adayi imis sahsen hakkinda su tacizci kulturunden dolayi iyi soyleyen tek birkisi dahi gormedim...

ozetle sozluk trollünün gercek hayattaki versionu

bir de tepefonuma her mesaj gelisinde sovuyorum bu tur vakkalarda...
  • daha evvel chp adana il başkanlığını yapmış ve şimdi ise yapılan ön seçimi kazanarak, aynı partiden* seyhan belediye başkan adayı olmuştur. şans yanında olsun..
  • önümüzdeki seçimlerde hile hurdu işleri olmadığı sürece, büyük bir ihtimalle seyhan ilçesinin yeni belediye başkanı olacaktır.

işimden gücümden zaman bulabilsem seve seve mücadelesine gönüllü olarak destek verirdim, dürüst ve insana saygılı bir liderdir. halkın direk içinden gelmiş ve gerçek sorunlarının ne olduğunu en ince detayına kadar bilen ufku geniş bir adaydır.

yıllardır yok sayılan ve yaşadıkları mahallelere en ufak bir belediye/devlet hizmeti götürülmemiş adana araplarının yüz akıdır, yolu her daim açık olur umarım.
  • (bkz: chp seyhan belediye başkanı).2 dönemdir akpnin adayı azim öztürkün elinde olan yeri almıştır
  • bir arap alevisi olarak seyhan belediye seçimini üç "sofu" adaya karşı kazanmıştır.

birinci aday tam bir "milli görüşçü kırması, liberal alaşımı yeni oportünist cephe" üyesi olan, iki dönemdir seyhan belediyesi'ni elinde tutan akp'li azim öztürk.

ikinci aday akp'nin kurucularından, amerika ırak'a gireceği dönemde tezkereye amerika aleyhinde oy verdiği için rte'nin dışladığı, harbi milli görüşçü olan abdullah çalışkan. kendisi mhp adayı olduktan sonra bir toplantıda "partim önemli değil, ben milli görüşçüyüm, bozkurt işareti yapmam" minvalinde bir şeyler demişti.

son aday hdp'nin adayı, mazlumder'in eski başkanı, 2007'de bin umut adayları'nın konya mv. adayı olan ayhan bilgen.

adamların tipleri zaten ne olduklarını açıklıyor.

ayrıca chp'nin son genel seçimde seyhan'da aldığı %34,5 oy oranını yaklaşık 3 puan aşağı çekerek belediyeyi kazanması da dikkat çekmiştir.
  • adanalı bütün tanıdıklarım tarafından sevilen ve saygı duyulan siyasetçi. madem öyle bize de başarılar dilemek düşer.
  • kendi belediyesine bağlı adana asfalt şantiyesindeki yolsuzluğu ihbar eden dürüst ve namuslu başkan.
    söylediğine göre 7 ay önceden emniyete ihbarda bulunarak şantiyedeki 7 belediye personelini şantiye şefi dahil takibe aldırmış ve yaptıkları yolsuzlukları ortaya çıkarmıştır.
    haberin ayrıntıları burada
  • ücretsiz konserler düzenlemesiyle göynümü kazanmış başkan.
  • geleceğin adana büyükşehir belediyesi başkanı olması muhtemel çalışkan belediye başkanı.
  • hergün izinsiz 1500 tane sms atmaktadır. ağır para cezaları ödemeden vazgeçmesini diliyoruz.