şükela:  tümü | bugün
 • adana büyükşehir belediye başkanı zeydan karalar'ın 1750 personeli işten çıkarması durumu.

  link

  daha başkan olur olmaz halkın parasını bir spor kulübüne bağışlamayı vadeden belediye başkanı vardı. (bkz: zeydan karalar'ın demirspor'a 2 milyon prim vaadi)

  aynı başkan büyükşehir başkanlığına adayken başkan olduğumda parti rozetimi çıkaracağım , kimseyi işinden etmeyeceğim deyip seçildikten sonra karşı görüşte olan personellerin işine son veriyor.
  savunma olarak da işten çıkardıklarım bankamatikçiydi demiş.en büyük yalanı da burada söylüyor.
  akp , mhp , chp hiç fark etmiyor.zihniyet aynı zihniyet.

  edit:yeminle bu güruh siyasal islamcılardan daha sığ , daha yobaz.
  sığırın biri aktroll olduğumu iddia ediyor bir diğeri başkan açıklamış bankamatikçi diye sen yalan söylüyorsun diyor.
  bu adamlarım bankamatikçi olduğunu kanıtlarıyla sunsun biz de alkışlayalım , destek verelim.

  edit2:yahu biri mhpli diyor , ötekisi aktroller işten çıkıyor sırada sana gelecek diyor , bir başkası maması kesildi diyor.
  kardeşim ben ne bir siyasi partiye üyeyim ne de belediyede çalışıyorum(en ufak bir işim dahi olmadı) , ne de yakınım çalışıyor.
  1750 tane personel işten çıkartılıyor.açıklaması ise personel giderlerindeki %2.34'lük artış olarak belirtiliyor.
  daha sonra tepki gelince bunlar bankamatikçiydi diye açıklama yapılıyor.
  madem bunlar bankamatikçi şeffaf olacaksan "belediyemizde işe gelmeden maaş aldıkları tespit edilen 1750 kişinin belediyemizle ilişiğini kestik de en baştan.belediyede bankamatikçi yok diye bir iddiada bulunmuyorum ama işten çıkartılanların büyük çoğunluğu siyasi fişlenme nedeniyle çıkartıldı.
  kabul edin etmeyin akpli veya mhpli diye ithamda bulunun pek umrumda değil açıkçası.
  birazcık samimi olun yeterli.
  akplisi , mhplisi sen imaoğlunu övmeye devam et diye mesaj atmış , chplisi maman kesildi aktroll diye mesaj atmış , hevaller de nickime bakıp direk küfür etmiş ne desem bilemedim.

  edit3: bütün haber sitelerinde yazan "işten çıkanlar bankamatikçiydi" diye bir demeciminin olmadığını , işten çıkarılanlarla ilgili ilerleyen günlerde bilgi verileciğini söylemiş zeydan karalar.
  link
 • belediyeler batık durumda diye kainat liderimiz bizzat kendisi söyledi. belki belediyede küçülmeye gidiyordur. dereyi görmeden paçaları sıvamayalım.

  edit: imla.
 • üzüldün mü aktroll sıra sana da gelecek diyerek esnediğim başlık, uyku vaktim geldi.

  edit: eleman aktroll değil galiba lan. ama birçoğu mesaj yoluyla küfür etti, yavşak herifler. çoğu da çaylak ha. bakın bu çaylaklara dikkat edin.
 • bankamatikçiyse çıkarılmaması hata. dünyanın neresinde görülmüş işyerine uğramadan, kapısından bile geçilmeden ülke standartının çok üzerinde maaş alındığı?
 • bankamatik memuru diye açıklama yapan başkan ama engin bilgisiyle yalan olduğunu söyleyen başlık sahibi yazar. ikisini de dene tarafını seç
 • yerine yeni personel alınmıyorsa iyi. yok alınıyorsa ateşlere gelsin.
 • bir belediyede kaç kişi çalışıyor ki 1750 kişi işten çıkarabiliyor. acayipmiş. bu ülke hala nasıl batmıyor? ama doğru ağır vergiler var. cep telefonlarından, otomotivden falan. tamam tamam.
 • zeydan karalar'a oy vermiş biri olarak, maalesef hepsi bankamatik değildi onların. ilk defa oy verdiğim parti kazandi, insan bi garip hissediyor bu durumlarda.
 • yanlış yazmışsın 2000 kişi çıkarıldı tanıdığı sayesinde giren herkes çıkarılacak ağlamaya devam et sen.
 • sıranın aktrol - ittrol tayfasına da gelmesi temennisi ile . yaptıysa olumlu bulduğum, yapmadıysa da yapmasını temenni ettiğim durum.