• lezzet sefası tatlısı özellikle özel günlerde kızlara tavsiye ederim.bütün ihtiyaç sayesinde giderilmektedir.sakızlı muhallebi,karemel sosa batırılmış kedi dili ve en üstede çikolatalı puding.tarif edilemez orgazm.denensin.denemeyenlerin burnundan sokulsun.
  • bir yaz günü, pazar sabahı, odtü şubesinin merdivenlerindeki yastıklara yayılılası, saatlerce muhabbet edilesi yer.
  • ankara'da tunus caddesindeki şubesi tiyatro seyircilerinin bekleme salonu gibidir.

(bkz: şinası sahnesi)
  • odtü şubesinde eğer bahçesindeyseniz, yediğiniz tavuğun yarısını odtü'nün azman kedileriyle paylaşmak zorunda olduğunuz restoran.
  • arcadium subesinden siparis verildiginde, 14 liralik siparise 16.5 lira fis kesen, getiren kisinin de bana siparis tutarini 18.5 lira olarak bildirdigi isletmedir.. 14 liralik seyi 4.5 lira fazlaya satın almama neden olan sey ne idi, bilemiyorum..

restoranı aradıgımda sorunun hemen cozuelecegini soylediler ve bu durumun sıradan bir karisiklik oldugunu dusundum. ama bu olaydan 1bucuk saat sonra, siparisimi getiren servis gorevlisinin beni cep telefonumdan arayarak azarlaması, en sonunda da ne kadar para ustu getireyim diye sorması gercekten nahostu..

hatta dur bakayım, dupeduz terbiyesizlik..
  • aslında yemekleri ve tatlıları çok lezzetli olmasına rağmen, iş kuleleri şubesindeki garsonların istisnasız rezalet koktuğu, bu yüzden gelen yemekleri yiyemediğiniz restaurant. ayrıca alman usulünü de bilmiyorlar, masadan ilk kim hesabı ödemek istiyorsa, masadaki tüm kişilerin faturasını o kişiye çakıyorlar. kendilerine hayatta başarılar diliyorum.
  • tavuğun her çeşidine rastlanması mümkün olan yer. ama özellikle tatlılarını tavsiye ederim. özellikle lezzet sefası isimli muhteşem bir tatlısı vardır ki, ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde ilk ona girer.
  • gerek tatlıları gerek yemekleri süratle lise kantini kalitesine yaklaşan restoran.
  • an itibariyle gordion subesi sinek avlayan mekan.
  • maalesef bozmuş işletmelerin arasına giren eskilerin büyük markası. geçen hafta odtü şubesinde iki tatlı yedik, ki birisi meşhur lezzet sefası diğeri de magnolia'ydı. kıvam olmadığı gibi bildiğiniz suydu -evet süt de değil “su”- pipet isteyip içmeyi bile düşündük.
hesabın var mı? giriş yap