şükela:  tümü | bugün
  • ud çalım teknikleri konusunda yurdal tokcan'ın tekniğini ve duygu terbiyesini almış gelecekte de kendisinden çok fazla bahsettirecek olan ud sanatçısıdır. bu ekolünü devam ettiren türkiye'deki iki-üç kişiden birisidir. dersleri laylaylom geçmez otoriterdir. ayrıca ondan ud dersi alıyorsanız çok şanslısınız çünkü sizi en baştan türk sanat müziğinin nazariyat işlerinin içerisine gömmez. ''biz ud çalıyoruz.'' önce ud çalmayı öğrenmeliyiz kafasındadır. web'deki videolarını izlediğinizde herkesin beceremediği ''ton verebilme'' konusundaki standartı yakaladığını görürsünüz. kendine has bir çalımı ve tonu vardır. instagramı oldukça aktif kullanmaktadır.
  • klişe olacak ama, hakkında bu kadar az yazılması calib-i dikkat olmakla birlikte bizim açımızdan sevindiricidir de. o icra etsin, biz kitap okuyalım, çalışalım, uyuyalım, yaşayalım vesselam.
  • hüzün, yalnızlık, aşk... duygular dile geliyor güzel yüreğinden, bize de hüznün tadını çıkarmak kalıyor. o hep icrâ etsin, biz dinleyelim. tükenmeyin lûtfen.