şükela:  tümü | bugün
  • canan hoşgör'ün hamdi alkan'dan olma kızı; yerli vine fenosu.
    (bkz: ay erol bizi kesiyorlar)
  • hamdi alkan'ın kızı olduğunu, espri yeteneğinin kıtlığı ile belli eden insan.

düzeltme: imla.
  • 1998 doğumlu.
  • eğer üç, beş yaş daha küçük olsaydım sevgilim olması için epey bi peşinden koşacağım hatun olurdu ama gelgeleim yaş farkı yüzünden anca bir beğeni olarak dile getirmek durumunda kaldığım hatundur. (bkz: yoksa adamı naparlar biliyor musun?)
    ee napalım be zeynepciğim şansına küs, kısmet değilmiş..

tanım: fena olmayan bir espri anlayışına ve gelecekte çok başarılı olabilme potansiyeline sahip ergen vinerı.
  • mimiklerini çok etkili kullanan vine fenomeni. oldukça yetenekli. hem de 1998 doğumluymuş. ilerde bir oyunculuk kariyeri neden olmasın diyoruz.
  • yeteneğini bilmem ama güzel kız cidden. bunun yanına babasının ünlü olduğunuda eklersek gelecek yıllarda sıkça karşımıza çıkacağı kesin. 98 olduğunu hesaba katarsak 2 yıla kadar buralar entry dolacak gibi benden söylemesi.
  • gerçekten çok güzel olan bir vine fenomeni. vine'ları da çok şirin ve komik. başarılı kız.
  • bugün başka birine yol vermek için durduğumda, arabanın önünden yola takribi 30 derece açı yapacak şekilde çapraz ve yavaş yavaş geçerek tüm bahsedilen mimiklerini icra eden küçük hanımdır. ben de ferhan şensoy'un ibrahim karakteri gibi güldüm tabi.
  • kendisi güzel mi güzel, vine'ları bok mu bok bir kardeşimiz.
  • anasi babasi ortalama turk insani genlerine sahipken nasil bu kadar guzel bir kiz yapabilmişler hayretlere dusurdu beni. natural born lucky kesinlikle. he ama komik falan degil, yasini goz onunde bulundurarak cok acimasizca girismiyorum.

kendisinin varligini ogrenmemse; cem gelinoglu na sozlukte methiyeler duzuldugunu gormemin ardinda kimmis bu diye youtube a baktim sonra da haliyle bu kizcagizi da onerdi youtube. ama su vine dunyasindan hala tiksinip uzak durmaktaki fikirlerim son derece sabit.